Tuesday, February 19, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

11996 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Ja sa do kushtojë bitcoin pas një dekade

Sipas profesorit të Universitetit të Harvardit dhe ekonomistit Kenneth Rogoff, pas një dekade, Bitcoin ka shumë gjasa të ketë një vlerë shumë më të...

15-vjeçarit i duhet ndihmë urgjente që të jetojë! Ndihmojeni se paku me një shpërndarje

15-vjeçari Musa Baculi është në gjendje të rëndë Lajmi për gjendjen e tij shëndetësore u bë publik dhe ka prekur shumë njerëz të cilët u...

Ngjarja e Elbasanit, specialistët: Policët shkelën ligjin

Pamjet e kamerave të sigurisë së incidentit me policinë në Elbasan kanë shkaktuar debate edhe në vetë radhët e uniformave blu, mbi sjelljen e...

Berisha, Meta, Rama e Basha i detyrojnë shqiptarët të largohen

Raportet vendase, por dhe ndërkombëtare tregojnë se Shqipëria zë një ndër vendet e para për frymë për largimet e shtetasve të saj jashtë vendit. Përmes...

‘E Premtja e Zezë’ errëson Amerikën, krijohet kaos nëpër dyqane (Video)

E ‘Premtja e Zezë’ e këtij viti, ka rezultuar me të vërtetë e zezë në SHBA. Kaos total që tregohet dhe nga pamjet, ku...

Më të shikuara!