Monday, September 16, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13454 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Balerini i njohur shqiptar kurorëzon martesën me partneren e tij franceze

Balerin i njohur shqiptar Kledi Kadiu ka kurorëzuar martesën e tij me partneren më të re 18 vite më të re franceze. Ceremonia e...

Juve hesht ‘Old Traffordin’, Reali, Manchester City e Roma me pikë të plota

Ndeshja kryesore është zhvilluar në "Old Trafford" mes Manchester Utd dhe Juventusit, e cila përfundoi me fitoren e skuadrës italiane me rezultat 1:0, në...

Gruevski tenton ta godas Talat Xhaferin (video)

Në vazhdimin e seancës për ligjin e gjuhëve është tensionuar tejmase situata në Kuvend pas çka kryeparlamentari Talat Xhaferi dha 15 minuta pauzë. Shkaku i...

Studimi i bërë në Gjermani… që do “ju djegë shumë” shqiptarëve!

Shqiptarët janë më të diskriminuarit në tregun e punës në Gjermani. Këtë tregon një studim i realizuar mbi konkurrimet për vend pune nga organizata...

Alesia Bani nuk lodhet! Pozon para të gjithëve

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e...

Më të shikuara!