Friday, August 23, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Tifozi i çmendur i futbollit mbulon makinën me 15 000 foto Panini

Një tifoz i madh i futbollit dhe fanatik i Kupës së Botës ka vendosur që të mbulojë makinën e tij me 15 000 foto...

I thonë se ka qenë në koma për 10 vjet, shikoni reagimin e tij!

Të të vendosën tv, shtratin, aparatet, si dhe “mjekët” për t’i treguar që kishte qenë në koma. Ai u zgjua kur afër ishte infermierja dhe...

Jovevski, gjykatësi i “Aferës së armëve” të vitit 1993-’94

Në vitin 1994, Lubomir Joveski, ka qenë gjykatësi, i cili ka dhënë verdiktin në rastin e “Aferës së armëve” në të cilën aktivistë, anëtarë...

EKSTREMIZMI NË EMËR TË ISLAMIT

Libri me i ri i i Dr. Bashkim Aliut mba titullin “ EKSTREMIZMI NË FE, SHKAQET DHE EVITIMI (Një qasje nga këndvështrimi islam)“ Ky liber...

Yllka Kuqi Po Relaksohet Në Këtë Mënyrë

Yllka Kuqi gjatë gjithë veres ka qenë tejet e angazhuar në ahengje të ndryshme familjare. Tashti, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak kohë për...

Më të shikuara!