Saturday, March 23, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

12938 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Publikohet trileri i filmit erotik që i çmend femrat e botës

Në rregull, e dimë që triologjia e Fifty Shades ka një mijë probleme, por s’kemi ç’i bëjmë. Duhet (duam) ta shohim. Në shtator u publikua...

Arrestohet një person para gjykatës në Shkup

Para pak çastesh është arrestuar një person para Gjykatës në Shkup. Sipas mediave që po raportojnë nga vendi i ngjarjes, supozohet se i arrestuari...

Sulmet e zemrës ju paralajmërojnë 1 muaj më herët, ja si t’i zbuloni

Sëmundjet kardiovaskulare janë shkaku kryesor i vdekjes në botë, sipas Organizatës Botërore të Shnëdetësisë. Kjo është, problemet që lidhen me sëmundjet e zemrës vrasin më...

80-vjeçari i krishterë që ua mëson fëmijëve leximin e Kur’anit

Një egjiptian i krishterë i cili ua mëson fëmijëve myslimanë leximin e Kur’anit, ka fituar dashurinë e njerëzve në të gjithë botën arabe dhe...

Ligjet që nuk i ka nënshkruar Ivanovi sërish në Kuvend

Ligjet të cilat presidenti Gjorge Ivanov refuzoi t’i nënshkruaj, do të duhet sërish të vendosen në procedurë kuvendore dhe të miratohen me të paktën...

Më të shikuara!