Tuesday, April 23, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

12972 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Tetovë, drejtori i shkollës denoncon babain dhunues

Drejtori i një shkolle fillore në Tetovë ka denoncuar në polici se dy nxënëse të klasës së tetë i kanë rrëfyer atij, se shoqja...

Aeroplanmbajtësja më e re amerikane që kushton 13 miliardë dollarë (Video)

Aeroplanmbajtësja më e re dhe më e shtrenjtë amerikane është bërë USS Gerald Ford, që është në fazën finale të testimit, kurse për funksionalizimin...

“A do të jetoje në fshat për njeriun e zemrës?” Kejvina Kthella: Tregon historine...

Kejvina Kthella na ka befasuar të gjithëve këtë herë. Velina e Ermalit na ka treguar një anë të sajën që nuk e kishim dëgjuar...

Demi sa joshëse! Dhurata e radhës për 6.4 milionë fansa

Fama e saj është në rritje të vazhdueshme dhe kjo reflektohet më së miri në “Instagram”, ku ka arritur tashmë 6.4 milionë ndjekës. Demi është...

Shokon Marina Fara, shikoni si ka dal rrugës kësaj here…

Vajza e këngëtares shqiptare tashmë njihet për ekstravagancën e saj, por këtë herë duket se i ka kaluar limitet. Marina Fara ka veshur një fustan...

Më të shikuara!