Saturday, August 17, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Njihuni me kapitenin muslimane Mona Shindy të Marinës Australiane!

Asnjëherë më parë nuk ka pasur një luftanije aktive australiane që udhëhiqej nga një grua. Por, kapitenia Shindy ka një diplomë universitare në fushën...

Rihanna-n e ndjek kudo nga pas i dashuri arab

Një çmim i artë Grammy është një shoqëri shumë e mirë, por Rihanna nuk mund të qëndronte vetëm me kupën në festën e organizuar...

Itali: 800 mijë euro mashtrim, përfshihet edhe një kompani shqiptare

Një kompani shqiptare është përfshirë në një skemë evazioni fiskal në shuma të konsiderueshme monetare, ka zbuluar një hetim i autoriteteve ligj-zbatuese italiane. Siç raportojnë...

Fotografia që tronditi opinionin shqiptar më 6 mars të vitit 2000

Ish-redaktori teknik i gazetës “Bota sot” Faheredin Spahija, vite më parë, kishte publikuar një fotografi të përbashkët të presidentit historik dr. Ibrahim Rugovës dhe...

Rozana rrëfehet për jetën private: Dua të bëhem nënë sa më shpejt

Ditën e sotme Rozana Radi prezantoi këngën e saj pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Përpara se të këndonte këngën e saj, Rozana ju përgjigj një...

Më të shikuara!