Thursday, July 18, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13403 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Katalonia shpall pavarësinë nga Spanja, çfarë do të ndodhë me Barcelonën

Parlamenti rajonal i Katalonisë ka shpallur pavarësinë nga Spanja.Sot në orët e pasdites, Parlamenti i Katalonisë ka votuar për krijimin e Republikës së Katalonisë,...

Zvicër, nga 1 janari do tu jep 2200 franga në muaj puno ose jo

Zvicra ka nisur të eksperimentojë projektin për “të ardhurat bazë të pakushtëzuara”, një nismë që synon t’u sigurojë të gjithë qytetarëve, të ardhura minimale...

Elisa, një arsye më shumë për të qenë tifoz i Juves

Elisa Bella ka lindur në Livorno, ashtu si edhe trajneri Massimiliano Allegri dhe është një tifoze e zjarrtë e Juves, që kurse është fëmijë. Fotomodelja...

Nga 15 nëntori hyn në fuqi obligimi për pajisjet dimërore

Gjatë vikendit që kaloi, në disa rrugë në pjesë të larta malore të ,,Pollogut,, para së gjithash në luginën e ,,Radikës,, në orët e...

Arlinda, shqiptarja që po “çmend” Europën me foto nudo dhe seksi

Për fat të keq jo vetëm në Shqipëri, por kudo në botë po u kushtohet më shumë rendësi vajzave që ekspozojnë vithet apo gjoksin. Madje,...

Më të shikuara!