Wednesday, August 21, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Plas sherri mes Greqisë dhe Gjermanisë

Ministria e Jashtme e Greqisë i ka bërë thirrje sekretarit shtetërorë të Ministrisë së Jashtme gjermane, Michael Roth, “që të përmbahet nga leksionet për...

Lajme të këqija nga moti, stuhi dëbore, erëra të forta dhe shira të vrullshëm...

Erërat me shpejtësi 140 kilometra në orë kanë sjellë një periudhë dhjetëditore të acarit dhe borës, ndërsa temperaturat në ishull kanë rënë në minus...

Çiljeta do ju ëmbëlsoi ditën me këtë foto!

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ka nisur këtë fillim jave me një foto mjaft të ëmbël. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto me djalin...

Brezovicë: Ndërron jetë nga orteku i borës zv.ministri Arian Daci, djali i Nexhat Dacit

Drejtori i Agjencisë për Mbrojtje të Mjedisit në Kosovë, Ilir Morina, ka deklaruar se një ortek bore ka ndodhur në Brezovicë, ku si pasojë...

Kërkonin grabitës, policia gjen 1 kuintal drogë

Një sasi e madhe kanabis është sekuestruar gjatë mbrëmjes së djeshme. Aksioni është bërë në Brindisi. Në fakt gjetja e drogës ka qenë rastësore...

Më të shikuara!