Saturday, August 17, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Anija me imigrantë qe dy javë në det, asnjë shtet nuk po e pranon...

Dy javë duke u endur nëpër det dhe të goditur nga stuhitë e dimrit. Imigrantëve që ndodhen në anijen “Sea-Watch 3” po u harxhohet...

arrestohet adoloshenti, dyshohet për vjedhje

olicia e Pogradecit ka ndaluar një përson i cili dyshohet për vjedhje ne ketë qytet. Në njoftimin e policisë së qarkut Korçë thuhet se:...

Trista Mikail, pasion jo vetëm për rrëshqitjen

Trista Mikail është një modele e njohur amerikane, e cila është shumë e apasionuar pas sporteve të rrëshqitjes. Bukuroshes i pëlqen shumë edhe fotot,...

Katër universitetet evropiane që po presin për ju, do t’ju paguajnë

Nëse jeni duke menduar për të studiuar këtë 2018, por situata juaj ekonomike ju ndalon, qetësohuni, sepse në Evropë ka disa vende ku mund...

Ja pse duhet të kaloni më shumë kohë në natyrë

Një ecje e gjatë në natyrë ku ka ajër të freskët, mund t’i bëjë mirë shëndetit tuaj dhe gjendjes mendore. Megjithatë, përfitimet e “Nënës...

Më të shikuara!