Wednesday, June 26, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13307 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Shqiptari masakrohet me thikë

Një emigrant shqiptar në Montpellier të Francës është goditur 6 herë me thikë nga një tjetër shqiptar, raportojnë sot mediat lokale. I palosuri ndodhet në...

Politikani gjerman: Shteti i Kosovës u planifikua në vitet 80-ta, dhe ky ishte qëllimi...

Politikani gjerman Vili Vimer thotë se Kosova si shtet është planifikuar nga fundi i viteve 80 dhe se dedikimi i saj i vetëm është...

Populli foli !!!

Më 11 Qershor Populli Foli. Më 11 Qershor populli ndëshkoi udhëheqësit e dekadave, ndëshkoi komandantët e akademikët. Më 11 Qershor dështuan strukturat gladiatore nga...

Femra më e bukur në botë pushton Instagramin

Demi Rose i është rikthyer punës vetëm një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj. Modelja 24-vjeçarja postoi një video në Instagram, ku shfaqej...

Sadiku tregon kërkesën e tifozëve, por dhe diferencën mes De Biasit dhe Panuccit

Sulmuesi i Levantes, Armando Sadiku, ishte i ftuar në një program televiziv dhe foli në lidhje me Kombëtaren, por dhe me të ardhmen e...

Më të shikuara!