Tuesday, July 16, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13403 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Tentohet çarja e rrethimit, PD angazhohet për të sprapsur protestuesit

Protestuesit e opozitës mbajnë të rrethuar godinën e Ministrisë së Brendshme prej disa minutash, ndërsa kanë hedhur edhe flakadanë e shashka drejt hyrjes së...

Modelja e Famshme Tërbon Ndjekesit Në Instagram

Modelja Sommer Ray ka postuar një video gjatë një seti fotografik. Ajo është shfaqur me bikini dhe mjaft sensuale. https://www.instagram.com/p/BYew3OmFOZs/?taken-by=sommerray Komentet kanë qenë pozitive dhe më...

Ushqimi perfekt për t’ju “ndezur bishën”

Maca vjen nga familja brassica (mustardë), e ngjashme me rrepën dhe lakren. Ky superushqim dallohet per për burimet e saj të pabesueshme të vitaminave,...

SHUHET QENAN HASANI, ZËRI I SHQIPTARËVE TË MANASTIRIT

Qenan Hasani u lind me 20 maj të vitit1940 në fshatin Desovë të Prilepit. Katër klasat e shkollës fillore i kreu në vendlindje në...

Trajneri i Egjiptit ironizon Serxhio Ramosin: Nuk e dija që qenka doktor

Dëmtimi i Mohamed Salah në finalen e madhe të Champions League solli njëkohësisht një valë urrejtjeje për mbrojtësin e Realit të Madridit, Serxhio Ramos,...

Më të shikuara!