Monday, August 19, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Qeveria e Maqedonisë do të subvencionojë blerjen e makinave të reja, ja kushtet dhe...

Qeveria solli ndryshimet ligjore me të cilat do t’i subvencionojë blerjet e makinave ekologjike, gjegjësisht elektrike ose makinat hibride. Gjithashtu kjo vlen edhe për personat...

Një kafe në Gjenevë me “Miss World Albania”. Marrin fund aludimet mbi vendndodhjen e...

Raportime në media flisnin në ditët e fundit për një largim nga Shqipëria të ish-kryeministrit Sali Berisha drejt Vjenës, apo një kryeqyteti tjetër, për...

Shok i ri për Serbinë nga Franca: Në BE as më 2025

Serbia nuk do të bëhet anëtare e Bashkimit Evropian as në vitin 2025, mendojnë nëntë nga 12 kandidatë të partive politike franceze në zgjedhjet...

Barcelona Do Të Largohet Nga La Liga

“Marca” ka parashikuar largimin e Barcelonës nga La Liga. Barcelona do të largohet nga La Liga. Ky është titulli në ballinën e sotme të përditshmes...

Studentja e Arkitekturës, humb betejën me leukeminë

Anxhela Nocka, 22 vjeç, ndërroi jetë mbrëmjen e së premtes në Spitalin e Budapestit. Studentja e vitit të katërt të Arkitekturës humbi betejën me leukeminë...

Më të shikuara!