Sunday, April 21, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

12972 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Zaev ua bën 8 me 2 shqiptarëve, Gjuha maqedonase mbetet gjuha e vetme zyrtare

Gjuha maqedonase mbetet gjuha e vetme zyrtare në gjithë territorin e RM-së. Ligji për gjuhë i avancon të drejta e të gjithë komuniteteve jo-shumicë dhe...

Një miqësi për t`u pasur zili, ky dedikim i Jonidës për Elvanën i thotë...

Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi janë dy prej vajzave më simpatike të ekranit. Elvana është një këngëtare shumë e suksesshme, ndërsa Jonida është një...

Bukuroshja që e urreu e mbarë bota!

Vetëm dy muaj më parë, tabloidët ishin të mbushur me shkrime rreth bukuroshes Paola Paulin, aktores dhe modeles së bukur, e cila kishte arritur...

Kualifikohet Zvicra e shqiptarëve

Zvicra dhe Kosta kanë barazuar 2:2, por zviceranët janë kualifikuar në 1/8 e finales në Kampionatin Botëror. Golin e epërsisë e shënoi mesfushori shqiptar Blerim...

Taksa e dha efektin, tani të dëgjojmë këshillat e SHBA-së

Raportet Kosovë – SHBA dhe mos miratimi i kërkesës së zyrtarëve amerikanë për pezullimin e taksës ndaj produkteve serbe nga qeveria e Kosovës mbetët...

Më të shikuara!