Sunday, April 21, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

12972 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Mbledhje urgjente në Spanjë për teknikun Lopetegui, mund të merret vendim skandaloz para Botërorit

Federata Spanjolle e Futbollit ka reaguar menjëherë në lidhje me marrëveshjen e trajnerit të tyre Julien Lopeteguit dhe Real Madrid-it. Tekniku i Spanjës do...

Sopoti, zhvillohet seanca e parë për dëmshpërblimin ( video )

Mbahet seanca e parë gjyqësore për dëmshpërblimin e ish të dënuarve në rastin Sopoti. Gjykata Civile ka pranuar dëshmitë e palës së dëmtuar. Në...

Morena provokon keq, do t’ua heq trurin në këto imazhe

Cilësohet të jetë njëra ndër femrat më seksi të estradës,Ajo është pothuajse çdoherë e pranishme në shtypin rozë me imazhe të llojllojshme, së cilës...

“Superwoman”, çfarë sakrifice gjatë garës për të ushqyer foshnjën!

Askush nuk ka mundur të ndalë atleten Jaime Sloan gjatë një gare, as nevoja për të ushqyer me gji fëmijën e saj. Gjatë garës...

E tmerrshme! Vëllai përdhunon motrën, më pas e godet me thikë

Një akt i tmerrshëm ka ndodhur dje në Shkup, kur në një fshat afër kryeqytetit vëllai e ka dhunuar seksualisht motrën e tij, e...

Më të shikuara!