Monday, July 22, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13403 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Arrestohet nusja gjatë rrugës për në dasmë

Në Arizona të SHBA’së u arrestua një grua teksa po shkonte në dasmën e saj. 32-vjeçarja Amber Young u përfshi në një aksident trafiku...

Njihuni Me Gjyqtaren E Bukur Shqiptare Pas Të Cilës Po “Çmenden” Lojtarët Meshkuj

Njihuni Me Gjyqtaren E Bukur Shqiptare Pas Të Cilës Po  “Çmenden” Lojtarët  Meshkuj.Emanuela Rusta është arbitrja e parë shqiptare qe ka fituar stemën e...

Skandaloze: 45 vjeçarja vdes nga vaksina, flasin policia dhe mjeku kujdestar

Një 45-vjeçare (emri i njohur për redaksinë) ka vdekur të hënën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Ky rast po trajtohet si “Vdekje e Dyshimtë”...

Kejvina e “Xing me Ermalin” ekspozon gjoksin

U bë e njohur falë emisionit “Xing me Ermalin”, Flasim për bjonden bukuroshe Kejvina Kthella e cila shpeshherë rrëmben vëmendjen e mediave rozë me...

Aktorja shqiptare zbulon se burri e tradhton

Jemi mësuar ta shohim duke qeshur dhe të bëjë të tjerët të qeshin por një surprizë për ditëlindje ka bërë që Rudina Dembacaj të...

Më të shikuara!