Sunday, August 18, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Nuk e pastroi rimelin për 25 vjet, gruaja zbulon diçka të tmerrshme në sy

Një grua për pak sa nuk humbi shikimin pasi nuk e kishte hequr rimelin nga sytë për 25 vjet, duke bërë që copëzat e...

E njoftuan se i kishin ngelur vetëm 5 vite jetë, 22-vjeçari frymëzon mijëra njerëz

Sëmundja e rëndë e kancerit është përhapur shumë vitet e fundit dhe ka prekur shumë të rinj. Një 22-vjeçar nga St Austell, Cornwall, i...

Privohen nga liria dy të rinjë nga Gostivari

Zyra e jashtme për punë kriminalistike-Gostivar, ka dorëzuar padi penale kundër personit S.A. 18-vjeç dhe F.M. 18-vjeç të dy nga fshati Vrapçisht i Gostivarit,...

Niveli i ulët i kolesterolit parandalon verbërinë

Syri i projektuar për një shifër më të ulët të kolesterolit mund të jetë në gjendje për të parandaluar një nga format më të...

Aksidentohet motori i policisë, dy efektivë të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mengjesin e kesaj të marteje, kur një motor policie ka bërë aksident në afërsi të stacionit të trenit...

Më të shikuara!