Tuesday, July 16, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13403 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Barsoleta e radhës nga Sampaoli, deklarata e tij tërbon argjentinasit

Trajneri i Argjentinës, Horge Sampaoli, foli para ndeshjes së nesërme me Nigerinë. Numri një i stolit pranon se do të ndryshojë formacionin duke filluar...

Vidhet një veturë në Gostivar, dyshohet 33 vjeçari dhe privohet nga liria

Pesëdhjetë e pesë vjeçari A.J nga Gostivari, mbrëmë (8-janar) rrethë orës 1 e 20 minuta, ka denoncuar se para një orë e gjysëm, deri...

Fortunë e madhe në fshatin Forinë të Gostivarit (Video)

Përmes një video të siguruar në rrjetet sociale para pak minutash në fshatin Forinë të Gostivarit ka ndodhur një fortunë në mes të ditës. Era...

Vuçiq godet Zaevin, ja përse?

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq në pyetje gazetareske se pse nuk ka asnjë reagim nga ambasadat perëndimore për sulmin në RTS, tha se nuk është...

Kjo kroate ta heq trurin, ajo është tmerrësisht joshëse!

Ajo është Natalia Barulich, një prej modeleve më seksi në Instagram, ku me poza seksi i bën të gjithë t’i shikojnë fotografitë e saj. Ajo...

Më të shikuara!