Saturday, August 17, 2019
Home Authors Posts by Framepress

Framepress

13420 POSTS 0 COMMENTS

Lajmet e Fundit!

Pas ndarjes nga Xhemaili, ‘zbërthehet’ Erjona

Nëse deri në këtë moment ishte një prej femrave të futbollistëve që qëndronte në majën e listës së më të bukurave, tani padyshim do...

Një super femër si Leonora Jakupi

E bukur, sharmante dhe tejet elegante.Bëhet fjalë për yllin e Kosovës këngëtaren më të dashur dhe simpatike Leonora Jakupin. Karriera e saj muzikore ka...

Këshillat e vetme që ju duhen për të krijuar një dashuri të shëndetshme dhe...

Eric Berneka thënë, “Dashuria është psikoterapi e natyrës”. Nuk ka katalizator më të madh për shërimin se dashuria. Pavarësisht nëse jeni në një marrëdhënie 50-ditore...

FITON NË KAZINO, MË FTON NË IFTAR

Pyetja: Unë jetoj në Zvicër dhe këtu e kam edhe familjen më të gjërë. Nji kushërir i afërt, i cili ka një firmë për rregullim...

Haradinaj ‘ultimatum’ Ramës: Shih punët e Shqipërisë, kujdes me deklaratat për Kosovën

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka rrëfyer sonte se e ka lutur kryeministrin Edi Rama, që të mos përzihet shumë në çështjet e Kosovës...

Më të shikuara!