Tuesday, February 19, 2019

Gjykata e shpall fajtore, ‘Hazani’ detyrohet të paguajë shumë marramendëse!

Aktorja e njohur e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat” sapo ka humbur gjyqin kundër producentit të saj. Deniz Baysal përpara pak kohësh u...

Zbulohet kush do të jetë partnerja e radhës e Kenan Imirzalioglu! (Foto)

Kenan Imirzalioglu do të nisë shumë shpejt të punojë për projektin e tij të ri. Gjatë gjithë kësaj periudhe, pasi u mor vesh lajmi...

Një ndër më të bukurat e Turqisë, kjo është e dashura e ‘Jasinit’ nga...

Idris Nebi Taşkan është aktori turk e që me rolet e tij u bë tejet I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në...

Humb jetëën këngëtari i njohur boshnjak Shaban Shauliç, akssident në Gjermani (FOTO)

Në një aksident të rëndë në Gjermani ka humbur jetën sot këngëtari i njohur boshnjak gjatë kohës së ish-Jugosllavisë, Shaban Shauliç. Ai ishte një nga...

Sinani publikon këngën për zeshkanen, por Andrra nuk duket askund

Sinan Hoxha ka sjellë projektin e ri muzikor të titulluar “Luje luje”, por bashkëshortja e tij Andrra Destani nuk duket askund. Dje qarkulloi lajmi se...

‘Fejohem shumë shpejtë’, Shpat Kasapi zbulon lidhjen

Shpat Kasapi, ekskluzivisht për emisionin “Mirage”, ka zbuluar se do të fejohet. Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin...

Shfaqet provokuese me bikini, i dashuri nuk ia heq duart…

Yazmin Oukhellou po vazhdon të jetojë e qetë romancën me të dashurin James Lock. Çifti i njohur britanik, janë fotografuar duke pushuar në një pishinë...

Modelja e njohur nuk është në vete, të pasmet ‘gjigante’ ua tregon!

Anastasia Kvitko ka linja që çdo femër do i kishte lakmi. Format ‘bombastike’ të modeles ruse asnjëherë nuk kalojnë pa vëmendje, shkruan Indeksonline. Në një...

Këngëtarja e njohur paralajmëron projektin e ri me disa skena të ‘nxehta’ nga videoklipi

Këngëtarja e njohur amerikane, ka paralajmëruar projektin e ri që do të sjell nesër. Ciara ka publikuar një video të shkurt nga videoklipi në të...

Era e zhytur në luks, vesh xhaketë me vlerë 2000 euro (FOTO)

Era Istrefi ishte ajo që bëri bujë me këngën “BON BON” Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi shumë shpejt do të vijë me një projekt...

Lajmet e Fundit!

Taksa 100% “Trumpi mendon si Haradinaj”

Vendimi i Qeverisë së Kosovës për vendosjen e taksës 100 përqind ndaj produkteve serbe, ani pse u mirëpritë shumë mirë nga qytetarët e vendit,...

Rruga e Kombit, Gjiknuri: Tarifë të reduktuar për banorët e Kukësit

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri duke u shprehur se negociatat me koncesionarin vijojnë, tha se do të ketë tarifë të reduktuar për...

Shaqiri paralajmëron largimin nga Stoke: Nuk iu bashkova klubit për këtë… dua të luaj...

Shaqiri ka paralajmëruar se mund të largohet nga Stoke City pas tre sezoneve. Stoke City është afër rënies nga Premierliga dhe shqetësimi më i madh...

Palmer: Maqedonia do të bëhet anëtare e 30-të e NATO-s deri më 2020

Zëvendës ndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA-ve për Evropë dhe Euroazi, Matthew Palmer sot nga Sarajeva tha se Maqedonia mund të bashkohet me NATO-n...

Elisona tregon gjithë të vërtetën për videon porno të Donaldit

“Big Brother” nuk ishte ashtu siç e kishte imagjinuar Elisona, e as Donaldi, i dashuri i saj që e shoqëronte në këtë eksperiencë. Çifti...

Më të shikuara!