Sunday, April 21, 2019

Nuk ka më cipë për Era Istrefin, del gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Era Istrefi, e njohur tashmë akoma më shumë për shkak të perfromancës së saj në Botërorin 2018 krah yjeve të Holliwood-it, vazhdon të na...

Miliarderi iranian pasi ndahet nga Morena publikon mesazhet dhe jep lajmin e papritur

Lidhja dhe ndarja e shpejtë e këngëtares Morena Taraku nga miliarderi iranian Sasha Sobhani mori shumë vëmendje kohët e fundit. Ndonëse ata u dukën tepër...

Ja sa është më e gjatë Lulja se Meda

Janë çift i njohur, i përfolur dhe që shpesh bëhen pjesë e medias rozë. Këngëtarit Meda i është popullarizuar mjaftë bashkëshortja, Lulja, shkruan “Kosovarja”. Lulja...

Pasi laçiani miliarder i la shtatzënë të bijën, Eli Fara bën lëvizjen e saj...

Eli Fara është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe si gjithmonë ajo është në qëndër të vëmendjes. Eli na ka bërë...

Robert Berisha nxjerr ‘jasht loje’ Nora Istrefin, kërcen me ishin në mënyrën më sensuale...

Roberti është një nga personazhet më të dashur të publikur e sidomos kur bëhet fjalë për femrat. Gjithashtu shpesh kanë dalë fjalë që Roberti...

Egzona Brahimaj -Muqiqi me veshje popullore

Që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqi, Egzona ka marrë gjithë vëmendjen e publikut. Egzona kohë më parë është bërë nënë...

Learta habitë me stilin që shihet rrugëve të Zvicres

As këngëtare, e as modele, por pa dyshim figurë e njohur publike, emër i përfolur mediatikisht. Arsyeja: Është reja e Shyhretes. Learta Jakupi zakonisht duket...

Vjen me poza të ‘zjarrta’ femra më seksi në botë, njihuni me të

Supermodelja 24-vjeçare njihet si një nga femrat më seksi në botë. Ajo ka pozuar me bikini bardhë e zi, me të cilat nxori në...

Oriola Marashi shfaqet me reçipeta të vogla dhe gjithë rrjeti po lenë kokën pas...

Ish-modelja e “Icon Agency”, Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të...

Genta Ismajli gjen kohë për relaks, e veshur me bikini shfaqet e nxehtë

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli ka gjetur pak kohë edhe për veten. Ajo ka postuar disa fotografi në profilin zyrtar në Instagram teksa tregon...

Lajmet e Fundit!

Demi zhvishet plotësisht, fotot e saj thyejnë rrjetin

Demi Rose ka arritur 6 milonë ndjekës në Instagram dhe ka zgjedhur ta festojë këtë arritje ashtu siç di ajo. E shtrirë në një shtrat...

Zaev: Nuk jam i kënaqur me Hazbi Likën

Kryeministri Zoran Zaev, në konferencë për shtyp sot deklaroi se nuk është i kënaqur me punën e Hazbi Likës. I pyetur nga gazetarët se a...

Pas shumë vitesh takohen Dafina dhe Tuna

Dikur kishin një bashkëpunim. Por, pasi dolën disa incizime ku nuk flisnin mirë njëra për tjetrën, Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund...

Ku dënohet me burg tradhtia bashkëshortore?

Të tradhtosh bashkëshortin është ende e paligjshme në disa shtete. Shumica e shteteve tradhtinë bashkëshortore e përcaktojnë si akt mashtrimi, marrëdhënien seksuale mes një...

U shpall anëtare nderi e Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë Carrie Hooper

Shoqata e Shkrimtarëve Shqiptaro –Amerikanë, më 14 tetor 2018, në ambientet e Monroe College, të Nju Jorkut, me mbështetjen dhe bashkëpunimin e poetëve, shkrimtarëve,...

Më të shikuara!