Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Zidane: E shoh Iscon përjetë te Real Madridi, Ronaldo në formë

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka komentuar zërat se mesfushori Isco do të largohet në fund të sezonit. Sipas Zidanes kjo nuk do të...

Këngëtarja shqiptare vetëm me të brendshme, uron burrin e saj biznesmen publikisht

Ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, por sërish u shfaq në super formë. Këngëtarja Zaimina Vasjari është gjithmonë shumë...

Zbulohet biseda ndërmjet Isa Mustafës e ambasadorit amerikan

LDK ka konfirmuar takimin e kryetarit të kësaj partie, Isa Mustafa me ambasadorin amerikan, Philp Konsett. Në këtë takim, siç njoftohet, është biseduar për zhvillimet...

Ramazani, shkollë dhe mësime

Dr.Bashkim ALIU Ramazani është shkollë e madhe në jetën e njeriut, sepse krahas asaj që ndikon drejtpërdrejtë në jetën e muslimanit, i cili këtë veprim...

Ndalim 48 orësh për sulmuesin e gazetarit Vehbi Kajtazi

Prokuroria i ka caktuar masën e ndalimit prej 48 orësh Fitim Thaqit, i dyshuar për sulmin e së premtes ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi. Fitim Thaqi...

Më të shikuara!