Sunday, April 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Nëntë të lënduar në aksident zinxhiror në rrugën Gostivar-Kërçovë

Në një aksident komunikacioni që ka ndodhur dje rreth orës 17 e 30 minuta në rrugën rajonale Gostivar-Kërçovë, në të cilin janë përfshirë tre...

Bujqit protestojnë para Komunës së Tetovës

Si pasojë e aksionit te Sektorit për punë të brendshme në Tetovë për mënjanimin e shitësve ambulant me shumicë të produkteve sezonale nga rrugët...

Dy ministra në Gjermani: Duam mjekë e infermierë nga Shqipëria e Kosova. Të përshpejtohet...

Ministri gjerman i Shëndetësisë Jens Spahn do të kërkojë ndihmë në Evropën Juglindore për zgjidhjen e problemit me mungesën e personelit në shëndetësi. Në...

Zaev: Vitin e ardhshëm pres stabilitet politik dhe ekonomik

Kryeministri Zoran Zaev beson se vitin e ardhshëm Maqedonia do jetë politikisht stabile dhe kështu do të ketë hapësirë edhe për zhvillim ekonomik. Gjatë publikimit...

Ta ndihmojmë të gjithë këtë tre vjeçar për tu shëruar

Sirdi, vogëlushi me sy blu dhe pamje engjëllore, kërkon ndihmën e secilit prej nesh. Sado e vogël të jetë ajo, mund të thotë shumë për...

Më të shikuara!