Saturday, June 15, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Çiftet e famshme shqiptare, mënyra e pazakontë dhe rastësore e lidhjeve të VIP-ave tanë

Shumë prej këtyre dashurive janë kurorëzuar në martesë dhe janë betuar të jenë pranë njëri-tjetrit në të mirë e në të keq. “Xing” ju...

Është duke u përgatitur një fushatë për ta njollosur vajzën që raportoi dhuninimin në...

Gazetarja e njohur, Jeta Xharra gjatë ditës së sotme, përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka thënë se ka dëgjuar që po përgatitet...

Samanta Karavella Do Ju Prishë Gjumin e Natës

Këngëtarja Samanta Karavella ka djegur Instagramin. Ajo ka publikuar një foto mjaft provoguese teksa është duke shijuar një gotë verë. Këngëtarja e hitit të verës...

Tenderi 1 mln USD/ Çfarë i lidh Postën Shqiptare, “Sinteza & Co” dhe “politikanin...

Disa tendera, me vlerë totale rreth 1 milion dollarë, të zhvilluar nga Posta Shqiptare për blerje pajisjesh teknologjike, e të fituara nga e njëjta...

Mësuesja e shqipes dhe traditave shqiptare në Karakut të Ukrainës

Natalia Kircheva është mësuese e gjuhës shqipe në shkollën e fshatit Karakurt në lagjen Bolgard të Odessa, Ukrainë, ku shqiptarët dhe banorët e tjerë...

Më të shikuara!