Sunday, August 18, 2019

Leonora Jakupi rikthehet me këngë të re

Leonora Jakupi ka publikuar këngën e saj më të re me videoklip. Ajo sjell këngën me titullin “A m’ke harru” pas dy vjetësh pauzë...

Eliona ‘shqyen’ bikinet dhe thotë se ka një hall

Modelja shqiptare, Eliona Pitarka ka hedhur dy fotografi në Instagram ku shihet vetëm me të brendshme, shkruan Syri Kosova. Në foto ajo dukej seksi,...

Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse

Ka disa ditë që Enca Haxhia e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. E tani ajo ka vendosur ta tregoj emrin e këngës...

Këtë nuk e keni ditur për Arbenita Ismajlin

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është rikthyer në një prej emrave më të dashur të publikut, shkruan lajmi.net. Mund të konsiderohet e tillë pasi...

‘Shikoni burrat tuj se do ju ikin nga duart’

Këngëtarja e njohur shqiptare, mama e vogëlushit Fernando po jeton prej vitesh një bashkëjetesë me sportistin Alban Hoxha. Kohë më parë u tha se dyshja...

“Meshkujt u eksituan”, aktorja nga tropoja trogon sikletin e madh që përjetoi

Aktroja e njohur nga Tropoja Arjola Demiri, ka sjellë në skenën e teatrit një rol të pazakontë, që theu tabu dhe la pa fjalë...

Ja si reagoi Rina, kur dëgjon këngën e Tayna-s në mes të klubit

Ndoshta ishte një mënyrë për të fituar famë e popullaritet, ndoshta me të vërtetë kishin inat njëra-tjetrën, por Tayna dhe Rina ia kanë dalë...

Nënë e bijë i vënë “flakën” “Instagramit”!

Beatrix Ramosaj së bashku me nënën e saj kanë vendosur të pushojnë në një vend bregdetar. Marrëdhënie mes tyre është shumë e ngushtë dhe...

‘Nuk jam pa gjë, nuk e vr as mendjen’, Ingrit Gjoni bën ‘kurioz’ të...

Ingrit Gjoni mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe këngët e saj vazhdojnë të jenë hite, mirëpo prej vitesh jetën...

Ingrid Gjoni tregon të brendshmet në një pozë provokative

Ingrid Gjoni ka provokuar nga shtrati. Këngëtarja Ingrid Gjoni së fundmi i ka realizuar disa fotografi të reja në të cilat është shfaqur joshëse nga...

Lajmet e Fundit!

Gjermania financon shkollimin e infermierëve jashtë vendit – rrezikohet boshatisja e Ballkanit

Joana Bocaj është 25 vjeçe. Ajo ka tre vjet që punon si infermiere në qytetin e Vlorës. Nëse gjërat shkojnë sipas planeve të saj,...

Seanca të reja për rastet e PSP-së Titanik” dhe “Arka”

Në Gjykatën Penale sot duhet të mbahen seanca të reja për rastet e PSP-së “Titanik” dhe “Arka”. Gjykimi për parregullsitë zgjedhore “Titanik” gjendet në fazën...

Pandeli Majko djeg keq greket: S’jeni bijtë e askujt, ne jemi bijtë e Skënderbeut!

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ka komentuar ngjarjen e ndodhur sot në Bularat të Gjirokastrës, ku protestuestit grekë shpërthyen me fjalë anti-shqiptare gjatë varrimit...

“Në Shqipëri Veprojnë 20 Grupe Kriminale Dhe 4 Klane”

Ambasadori amerikan Donald Lu në aktivitetin e organizuar për 20-vjetorin e Shkollës së Magjistraturës, ka folur hapur duke dhënë mesazhe të forta. Lu ka dhënë...

Elita Rudi sapo e publikoi këtë fotografi, duket për bukuri!

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi aktualisht ndodhet për vizitë në Greqi. Nga atje ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj në Instagram me anë të një...

Më të shikuara!