Monday, April 22, 2019

S’ka asnjë dyshim! Kjo është femra më bombastike në planet

"Me shumë palestër dhe me një dietë të shëndetshme kam arritur këto forma trupore", kështu është shprehur Ana Cheri. Modelja dhe blogerja 31 vjeçare...

Leonardo DiCaprio i çon ftesë Aurela Hoxhës

E mbani mend takimin e Aurela Hoxhës me Leonardo Di Caprion në Kanë vitin e kaluar? Epo nuk mbaron me kaq. Dyshja mesa duket...

Pas pushimeve në Meksikë dhe Miami, Marina me Getoarin në Tiranë

Pas pushimeve në Meksikë dhe Miami, Marina me Getoarin janë rikthyer në Tiranë ku kanë festuar dy ditë më parë edhe ditëlindjen e reperit....

Adea Pula,vazhdon të jetë ndër femrat më me stil në vend.

Ajo kohëve të fundit është pjesë e pandashme e mediave rozë në vendin tonë. Përveç kësaj, bukuroshja seksi është aktive edhe nëpër rrjetet sociale,...

Granit Xhaka me foto të reja nga Martesa

Futbollisti Shqipëtar Granit Xhaka në rrjetin social ka dhënë vetë lajmin për ngjarjen e jetës që e realizuan në qetësi të plotë. Shumë urime për...

Mëngjesi i zjarrtë i Rike Roçit

Duket se vera është për Rike Roçin. Ajo është një nga vajzat sexy shqiptare që ka shijuar ditët me diellë pranë drigjeve detare më shumë...

Floriana Garo ” Mënyrat e vjetra nuk hapin dyer të reja”

Prej disa ditësh po përflitet se Floriana Garo nuk do të jetë më pjesë e ekranit duke u larguar për disa kohë jashtë vendit,...

Enca rindez sherrin: Deklarata e saj do të tërbojë nga inati Noizy-n

Enca Haxhiaj duket se nuk ka ndërmend ta lërë pas krahëve sherrin e saj me Noizy-n dhe deklarata e saj e re në Instagram...

Egzona Brahimaj -Muqiqi me veshje popullore

Që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqi, Egzona ka marrë gjithë vëmendjen e publikut. Egzona kohë më parë është bërë nënë...

Kjo është shqiptarja që po i çmend pushuesit në Maldive

Siç po shohim së fundmi, mesa duket Maldivet janë vendi i preferuar i vajzave të showbizit. Por njëra prej tyre po i çmend pushuesit...

Lajmet e Fundit!

Dje në Tetovë sot në kazermën e Velesit, ky kap.adai diskri.minon ushtarët dhe eprorët...

SHOQATA E VETERANËVE TË LUFTËS SË USHTRISË ÇLIRIMTARE KOMBËTARE R E A G I M Ditë e më tepër po vërtetohen faktet, dëshmitë dhe bindja e...

Heqja e kufirit Kosovë-Shqipëri, bashkim kombëtar apo lehtësim i procedurave

Njohësit e çështjeve të Ballkanit thonë se moszgjidhja e problemit të Kosovës e Serbisë ka filluar të japë efektet e para të dështimit të...

Maqedoni, 83 të vdekur nga SIDA dhe 338 të infektuar

Asociacion për edukim shëndetësor dhe hulumtim – HERA, fton gjithë qytetarët të cilët nuk e dinë gjendjen e tyre të bëjnë HIV test në...

Dafina pa reçipeta në mes të rrugës

Është në mesin e emrave më të dashur nga estrada. Këngëtarja Dafina Zeqiri është aktive me projekte të reja muzikore, të cilat së fundi ka...

Ambasadori LU dhe i gjithë stafi i ambasadës së SHBA-ve surprizuan me veshjet e...

Personeli i ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, përfshirë ambasadorin Donald Lu, janë veshur me kostume popullore tradicionale të Shqipërisë, në Ditën e Festës së...

Më të shikuara!