Sunday, May 19, 2019

‘Gulseren’ ju dedikon një foto të gjithë shqiptarëve

Ju kujtohet aktorja turke tek ‘Fate të kryqëzuara’?! Epo tani do të keni një arsye më shumë për ta kujtuar pasi ajo është shfaqur në...

Getoari Selimi si asnjëherë më parë

Kjo video do mbetet gjatë në memorien tuaj… Getoar Selimi si asnjëherë më parë, në gjunjë për Marinën. Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca ka...

Dua Lipa në ballinën e revistës më prestigjioze të Singaporit

Dua Lipa në ballinën e “Female” të Singaporit Dua Lipa është një ndër katër këngëtaret më të përfolura shqiptare në mediat ndërkombëtare. Tashmë fama e...

Diana Avdiu mahnitë me elegancë në imazhet e fundit

Ish Miss Kosova, Diana Avdiu, është ndër femrat më të bukura e më elegante që ka skena jonë. Përveç se ka një bukuri që mbërrin...

“Feridja” në lidhje me aktorin e serialit “Më fal” (Foto)

Aktorja e njohur dhe e dashur për publikun, Şeyma Korkmaz e tek ne u bë e njohur me rolin e “Ferides’ në serialin “Më...

Beatrix Ramosaj mbet ‘Pa ndjenjë’ (FOTO)

Ka kohë që I ka munguar skenës muzikore shqipe. Por, tani, për gjithë fansat e saj, Beatrix Ramosaj e ka gati këngën dhe klipin e...

Ky mashkull për inati të kujt hyn në mes Kidës dhe Baby G !

Janë këta tre anëtarët e labelit ‘On Records’ është Christian Lekaj që ndryshe njihet si Chris njëri nga hit bërsitë e shumë këngëve jo...

Martohet trashëgimtarja e Swarovskit, fustani i saj i nusërisë me 500 mijë kristale (Foto)

Victoria Swarovski, 23-vjeçare, pati një dasmë luksoze italiane dhe veshi një fustan prej 700 mijë funte, të stolisur me 500,000 kristale të familjes së...

Ku janë Noga dhe Kristela Gjoka sot, pas divorcit, dhe akuzave?

Reperi kosovar Noga dhe modelja Kristela Gjoka ishin një ndër çiftet më të dashur të showbizit.Ata dukeshin shumë të dashuruar nga postimet që bënin,...

Dua Lipa shijon sukseset e klipit të fundit.

Dua Lipa shijon sukseset e klipit të fundit që kishte bashkëpunim me këngëtarin Miguel.

Lajmet e Fundit!

Numër i madh njerëzish para hotelit ku po qëndron Rita Ora

Këngëtarja Rita Ora është shndërruar në personazhin më të përfolur gjatë ditës së sotme. Gati dy orë më parë, Rita ka arritur në aeroportin ndërkombëtar...

Borë në Kroaci: Kushte dimërore nëpër rrugë

Edhe pse kalendari veror vazhdon ende, në disa pjesë të Kroacisë mbrëmë ka rënë bora e parë. Gorski Kotar u zbardh nga dëbora, shkruan Jutarnji...

A do të ngjiteshit në ‘Shkallët për në Parajsë’?

Shteg për ngjitje si ky nuk keni parë kurrë më parë! Në fakt, “Shkallët për në Parajsë” janë aq të rrezikshme sa që ju mund...

Më në formë se kurrë më parë! Big Mama publikon klipin e këngës ‘I...

Këngëtarja Big Mama ka hedhur në Youtube të finalizuar klipin dhe këngën e titulluar ‘I len krejt’. E ajo që vlen të komentohet është pamja...

Digjet një ‘Benz’ në Tiranë

Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të paradites së sotme në rrugën “Ali Visha” në kryeqytet. Automjeti ishte i parkuar ndërsa...

Më të shikuara!