Sunday, June 16, 2019

Valtoni solli hitin “My liebe”

Ai kishte premtuar një hit e në fakt kënga e sapo ardhur me një super klip e me titull “My liebe” duket të jetë...

‘Gulseren’ ju dedikon një foto të gjithë shqiptarëve

Ju kujtohet aktorja turke tek ‘Fate të kryqëzuara’?! Epo tani do të keni një arsye më shumë për ta kujtuar pasi ajo është shfaqur në...

Getoari Selimi si asnjëherë më parë

Kjo video do mbetet gjatë në memorien tuaj… Getoar Selimi si asnjëherë më parë, në gjunjë për Marinën. Çifti Getoar Selimi dhe Marina Vjollca ka...

Dua Lipa në ballinën e revistës më prestigjioze të Singaporit

Dua Lipa në ballinën e “Female” të Singaporit Dua Lipa është një ndër katër këngëtaret më të përfolura shqiptare në mediat ndërkombëtare. Tashmë fama e...

Diana Avdiu mahnitë me elegancë në imazhet e fundit

Ish Miss Kosova, Diana Avdiu, është ndër femrat më të bukura e më elegante që ka skena jonë. Përveç se ka një bukuri që mbërrin...

“Feridja” në lidhje me aktorin e serialit “Më fal” (Foto)

Aktorja e njohur dhe e dashur për publikun, Şeyma Korkmaz e tek ne u bë e njohur me rolin e “Ferides’ në serialin “Më...

Beatrix Ramosaj mbet ‘Pa ndjenjë’ (FOTO)

Ka kohë që I ka munguar skenës muzikore shqipe. Por, tani, për gjithë fansat e saj, Beatrix Ramosaj e ka gati këngën dhe klipin e...

Ky mashkull për inati të kujt hyn në mes Kidës dhe Baby G !

Janë këta tre anëtarët e labelit ‘On Records’ është Christian Lekaj që ndryshe njihet si Chris njëri nga hit bërsitë e shumë këngëve jo...

Martohet trashëgimtarja e Swarovskit, fustani i saj i nusërisë me 500 mijë kristale (Foto)

Victoria Swarovski, 23-vjeçare, pati një dasmë luksoze italiane dhe veshi një fustan prej 700 mijë funte, të stolisur me 500,000 kristale të familjes së...

Ku janë Noga dhe Kristela Gjoka sot, pas divorcit, dhe akuzave?

Reperi kosovar Noga dhe modelja Kristela Gjoka ishin një ndër çiftet më të dashur të showbizit.Ata dukeshin shumë të dashuruar nga postimet që bënin,...

Lajmet e Fundit!

Modelja shqiptare shfaqet përkrah Jennyfer Lopez

Jennyfer Lopez është padyshim një nga këngëtaret më të famshme dhe të dashura për miliona njerëz në mbarë botën dhe vetëm një foto më...

Lamborghini Huracan me vlerë 200 mijë euro mrekullon rrugët e Tiranës

Qytetarët e Tiranëskanë mbetur të mahnitur mëngjesin e sotëm pasi një makinë e tipit Lamborghini Huracan me çmim përafërsisht 200,000 euro ka dhënë shfaqje...

Pas ndarjes nga Xhemaili, ‘zbërthehet’ Erjona

Nëse deri në këtë moment ishte një prej femrave të futbollistëve që qëndronte në majën e listës së më të bukurave, tani padyshim do...

Audi zbulon modelin spektakolar A8 (Foto)

Kjo ka ndodhur të mërkurën, gjatë premierës së filmit “Spider-man: Homecoming”, në Hollywood. Audi ka qenë shumë i heshtur në lidhje me publikimin e detajeve...

Lajm i mirë për rrogat e arsimtarëve në Maqedoninë Veriore, Sindikata insiston?!

Kreu i sindikatës, Jakim Nedellkov edhe një herë kujtoi ministrin e Arsimit, Arbër Ademi se punonjësit në arsim meritojnë paga shumë më të larta...

Më të shikuara!