Wednesday, August 21, 2019

Premiere:  Eni Koci ft. Blake – Hold Up (Video)

  Premiere:  Eni Koci ft. Blake - Hold Up Produced by : United Records Black Fish Entertainment immyonthebeat MUA: Elona Balaj Styling : Arjeta Palushaj

Premierë: Vjollca Buqaj – Nuse moj nuse

Këngëtarja nga Kosova Vjollca Buqaj sot ka lancuar këngën më të re popullore , këngën ua ka kushtuar nuseve shqiptare. Premierë: Vjollca Buqaj - Nuse...

Amantia sjell “Kallu”

Këngëtarja Amantia Miku ka publikuar projektin e saj të ri. Projekti me titull ‘Kallu’ është klipi i realizuar nga ‘Imagine’, kurse për muzikën dhe tesktin...

Me këtë pamje, Enca ju tregon meshkujve se është mbretëreshë në shtrat

Enca njëri nga emrat më konkurrent në treg dhe më I kërkuar nëpër mbrëmje të ndryshme kudo ku ka shqiptar Enca përveç muzikës që ajo...

Gruaja e Daut Haradinajt bëhet si Jennifer Lopez!

Bashkëshortja e politikanit Daut Haradinaj, Lola si çdo herë tjetër edhe tani është shfaqur shumë joshëse. Ajo është grimuar tek grimerja më e njohur në...

Bukurinë ia dha Zoti, por ja si duket Morena nga dora e njeriut…

Imazhet e artistëve favoritë, tashmë u janë “ nënshtruar” duarve të “ piktorëve” pasionantë, të cilët mundohen t’i nxjerrin sa më mirë ata që...

Kjo është modelja shqiptare që ngjanë me Gigi Hadid

Përmes një fotografie, s’mund të vëresh dallim. Fytyrat e tyre shkrihen në një për nga tiparet pothuajse identike. Modelja shqiptare Xhesika Berberi, ka ngjashmëri të...

Chris Martin puth Dua Lipën?

Këngëtarja e njohur Dua Lipa përvec muzikës që bën ajo kohëve të fundit është përfolur shumë për jetën e saj private. Dua së fundmi ka...

Publikohet kënga e veçantë për muhaxherët e Shaqir Cërvadikut

Këngëtari i njohur kosovar, Shaqir Cërvadiku – i njohur si Shaqa, ka publikuar këngën e re dedikuar muhaxherëve. Kënga titullohet “Amaneti i Muhaxherëve”. Kjo është...

Genta seksi në setin fotografik

Genta Ismajli ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, kjo nuk do të thotë që këngëtarja nuk ka angazhime koncertale...

Lajmet e Fundit!

Ahmeti për ekstradimin e Gruevskit: Drejtësia duhet të merret me këto çështje

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, parti e cila ishte partner i koalicionit me OBRM-PDUKM-në, në qeverinë e Nikolla Gruevskit, nuk dëshiroi...

Bill Gates në radhë për një hamburger

Bill Gates është një ndër njerëzit më të pasur në botë dhe vlen rreth 100 miliardë dollarë, por paratë nuk ia japin favorin të...

Bleona pa ‘cenzurë’, del e zhveshur nga vaska (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti e pakënaqur me suksesin në Shqipëri, disa vite më parë kishte udhëtuar drejt Amerikës për ta realizuar ëndrrën e saj Prej asaj...

Nxehet situata mes Luanës dhe Marinës, shpërthejnë para miliona ndjekësve

Motrat Vjollca janë përplasur sërish me njëra tjetrën në rrjetet sociale. Gjithçka filloi kur Luana Vjollca shpalli motrën e saj të preferuar, Lirën. Kjo e...

Rrëmërbehet vajza në Pejë, dërgohet në Gjakovë

Gjatë ditës së djeshme në Pejë është raportuar për një rast të rrëmbimit. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një person...

Më të shikuara!