Wednesday, July 17, 2019

Xheni dhe Benardi i thyejnë zemrën fansave me këtë deklaratë

Xheni dhe Benardi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyera të këtij edicioni në Big Brother. Ata kanë fituar pëlqimin e shumë fansave...

Zbulohet lidhja e Noizy-t me Riselda Sejdijan

Noizy reper dhe Riselda pedagoge. Duket sikur asgjë nuk i bashkon. Por në fakt ka diçka që i lidh me njëri tjetrin edhe Riseldën,...

Bleona rrit temperaturat dhe “çmend” rrjetin” me fotot topless

  Këngëtarja shqiptare që prej vitesh e ka zhvendosur jetën e saj në Amerikë, Bleona Qerreti nuk ka pasur tabu për sa i përket veshjes...

Morena e mbuluar nga luksi.

Morena Traku ka treguar edhe njëherë së është personi që më së shumti di të përcjell trendët e modës, madje këtë e bën edhe...

Edhe bikinit rrinë bukur në trupin e saj!

Ajo u shfaq në kopertinën e revistës amerikane “Vogue” që në moshën 17 vjeçare. Dhe gjashtëmbëdhjetë vjet më vonë, Karolina Kurkova tregoi aftësitë e saj...

Iryna Ivanova, ylli që po shkëlqen.

Emily Ratajkowski u shndërrua në një yll botëror pas shfaqi asetet e saj në këngën “Blurred Lines”. Por tani është një tjetër “muzë” për...

Zgjedhet Miss Shqipëria 2017, kjo është bukuroshja shqiptare

Është zgjedhur në Tepelenë, Miss Shqipëria e këtij viti. Në një spektakël ku vajzat pjesëmarrëse sfiluan duke paraqitur bukurinë e tyre natyrale dhe shumë artistë...

Jennifer Lopez fillon pushimet

Jennifer Lopez vazhdon të jetë ikonë e bukurisë. Këngëtarja me famë botërore i është afruar të 50-ve me numra, por asesi me dukje.Lopez është...

Kjo është videoja e Marina Vjollcës që po çmend rrjetet sociale

Jemi vetëm në pranverë, por Marina Vjollca ka nisur të mendojë që tani për plazhin. Moderatorja e famshme ka kaluar një vit të mbushur...

Enca tregon trupin në bikini si asnjëherë tjetër!

Këngëtarja i ka filluar pushimet dhe po relaksohet Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhia vazhdimisht është e përfolur për pamjen e jashtme e sidomos peshën që...

Lajmet e Fundit!

“Ozil do të rikthehet në Madrid nëse vazhdon të luajë kështu çdo javë”

Ylli i Arsenalit është duke kaluar në një formë të mirë me Arsenalin në këtë stinor, dhe kjo i ngjan me formën sa ishte...

Në Prokurorinë Speciale do të dëshmojë Zaevi dhe Verushevski

Burime nga Prokuroria Speciale për agjencinë META konfirmojnë se në PSP do të dëshmojnë Kryeministri Zoran Zaev, si edhe ish-drejtori i Drejtorisë për Siguri...

Meta takon Ahmetin: Mbështesim përpjekjet për një marrëveshje me Greqinë

Kreu i Shteti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti. Meta ka vlerësuar përpjekjet që po bën BDI dhe faktori...

“New York Times” për masakrat serbe ndaj shqiptarëve më 1912 – “Ata qëlloheshin si...

Përparimi i serbëve nuk u ndal. Më 22 tetor ata morën Prishtinën, duke shkatërruar fshatrat shqiptare nëpër të cilat kaluan. Gazeta New York Times...

Tjetër lajm i rëndë: Humb jetën një person në detin e Shqipërisë

Një i moshuar ka gjetur vdekjen teksa ishte duke u larë në det. Ngjarja e rëndë kë ndodhur në Tale të Lezhës, ku sipas policisë...

Më të shikuara!