Monday, August 19, 2019

Zgjedhet Miss Shqipëria 2017, kjo është bukuroshja shqiptare

Është zgjedhur në Tepelenë, Miss Shqipëria e këtij viti. Në një spektakël ku vajzat pjesëmarrëse sfiluan duke paraqitur bukurinë e tyre natyrale dhe shumë artistë...

Jennifer Lopez fillon pushimet

Jennifer Lopez vazhdon të jetë ikonë e bukurisë. Këngëtarja me famë botërore i është afruar të 50-ve me numra, por asesi me dukje.Lopez është...

Kjo është videoja e Marina Vjollcës që po çmend rrjetet sociale

Jemi vetëm në pranverë, por Marina Vjollca ka nisur të mendojë që tani për plazhin. Moderatorja e famshme ka kaluar një vit të mbushur...

Enca tregon trupin në bikini si asnjëherë tjetër!

Këngëtarja i ka filluar pushimet dhe po relaksohet Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhia vazhdimisht është e përfolur për pamjen e jashtme e sidomos peshën që...

Mihrije Braha ‘godet’ me foton e fundit

Këngëtarja Mihrije Braha së fundmi është bërë shumë aktive në publikimin e fotografive në rrjete sociale. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar...

Salma Hayek: Trump më ftoi për takim

Aktorja Salma Hayek ka bërë të ditur për “The Daily Show” se si vjeshtën e kaluar presidenti amerikan Donald Trump e ftoi që dilnin...

Zbulohet foto intime e Marinës dhe Getit

Koncerti në Prishtinë i BabaStars është përfolur shumë në portale, pasi labeli i famshëm nga Kosova kishte kohë që nuk performonin në vendin e...

Bebe Rexha zbulon a ka operacione plastike në trup

Kohën e fundit janë bërë trend operacionet plastike, duke mos i bërë fare problem ndërhyrjet në çdo pjesë të trupit. Këtë gjë e kanë pranuar...

Blero e Afrona hyjnë në garë për palestër!

Blero e Afrona janë njëri ndër çiftet më simpatike të skenës sonë. Këngëtari dhe modelja, jetojnë larg njëri tjetrit dhe dashurinë e tyre e shprehin...

Xhesika Berberi mahnit, duket edhe më seksi se Gigi Hadid?

  Xhesika Berberi pa dyshim se është një nga femrat më seksi shqiptare. Ajo është krahasuar shpesh me supermodelen Gigi Hadid.

Lajmet e Fundit!

Ja çfarë duhet të hani për të mos u prekur nga kanceri

Sipas studimeve të fundit, janë super shtatë ushqime që mund të ndihmojnë kundër sëmundjes së kancerit. Këto ushqime që i gjeni më poshtë përpos që...

Privohet nga liria Shqiptari nga Maqedonia në Bullgari

33-vjeçari nga Maqedonia dje ka sulmuar një polic në lagjen “Druzhba” në kryeqytetin e Bullgarisë, Sofje. Ai ka pasur sjellje agresive ndaj policit, i cili...

Ilda Bejleri ‘midis Milanos qish bone mo nona’, shumë seksi

Prezantuesja e njohur sportive, Ilda Bejleri, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medieve rozë për çdo hap që hedh. Më shumë se sa...

Lloji më i rrallë i pulave në Botë janë të zeza si në pjesën...

Lloji i pulave Ayam Cemani dallohet sepse ato janë të zeza si në pjesën e jashtme ashtu edhe në atë të brendshme. Puplat e...

Amdi Bajram: U largova nga OBRM-PDUKM-ja kur e kuptova se anija e tyre po...

Amdi Bajram, lideri i Lidhjes së Romëve do të bëhet pjesë e Qeverisë Zaev, të udhëhequr nga LSDM-ja. Partia e tij nuk do të...

Më të shikuara!