Saturday, June 15, 2019

Vildane Zeneli provokon shume rende ne nje Video! (Foto dhe Video +18)

Bukuroshja e njohur Vildane Zeneli këto ditë është duke qëndruar në Kosovës, ku është kthyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka shfrytëzuar rastin...

A është kjo maturantja më e bukur në Kosovë ?

Nxënësit e shkollave të mesme në Kosovë po festojnë mbrëmjen e maturës që shënon fundin e shkollimit të mesëm. Në natën që ata e shohin...

Ja kush është maturantja me fustan të kuq, vajza që i ‘çmendi’ meshkujt

Mbrëmja e maturës është një ngjarje ku çdo maturant dëshiron të duket sa më mirë, në mbrëmjen që shënon përfundimin e shkollës së mesme. Vëmendje...

Kjo Maturante Nga Shitmja Ka Të Pasme Si Kim Kardashian

Kjo maturante bukuroshe ka zgjedhur një fustan ngjyrë rozë për mbrëmjen e saj të maturës. Ajo që bie më së shumti në sy nuk është...

Abazi: Punë Ka Sa Dush, Po Rinia Po Kanë Qef Me Prit Prej Të...

Këngëtari i njohur i Kosovës, Naim Abazi mendon se në Kosovë ka punë sa të duash, mirëpo janë rinia që nuk e dëshirojnë punën,...

Para se të bëheni bionde ndiqni këto këshilla

Vera është më në fund është pranë, ndryshimi i ngjyrës së flokëve është një mendim që i vjen të gjithëve pasi të qenit bionde...

Çiljeta, nuse e Fatmira Breçanit?!

E ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, Çiljeta Xhilaga foli edhe për projektet muzikore që ka planifikuar për verën. Këngëtarja zbuloi...

Kush është Meti që u p.la.g.os sot/ Sherri me Mozzik dhe Getinjon

KOSOVË– Personi që u plagos pasditen e sotme në Prishtinë është një nga njerëzit më të njohur në Kosovë. Ai menaxhon një numër të...

Vajza që la Rusinë për dashurinë, tregon njohjen me bashkëshortin: Nuk më tha që...

Mbrëmjen e sotme në Soiree, në Top Channel kemi mundësinë të dëgjojmë historinë e disa personave të huaj që kanë zgjedhur që për hir...

Mos E Humbisni Këtë Shkrim. Psikologia E Njohur ‘Dërrmon’ Programin “Në Kurthin E Piter...

Psikologia e njohur Jeta Toçila Dedja ka analizuar me kujdes emisionin më të përfolur të momentit: ‘Në Kurthin e Piter Pan” duke nënvizuar edhe...

Lajmet e Fundit!

VMRO-ja kërkon dorëheqjen e Oliver Spasovskit

VMRO-DPMNE-ja ka kërkuar dorëheqjen e ministrit të Punëve të Brendshme Oliver Spasovski. Kjo parti opozitare e akuzon Spasovskin se e ka shndërruar MPB-në në...

Rama filloi takimet me liderët e parive politike shqiptare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë qëndrimit të tij sot në Shkup takimet me liderët e partive politike shqiptare në Maqedoni i filloi me...

Betejë ruse për Botërorin, Eka i shpall ‘luftë’ Irinës

Botërori rus po afron, ndërsa përgatitjet për një organizim model, vijojnë të shtohen nga dita në ditë dhe emocionet e ankthi kanë filluar të...

Arratiset një i burgosur nga Idrizova

Nga burgu i Idrizovës është arratisur një i burgosur, ka bërë të ditur sot MPB. Dje pasdite, në oborrin e burgut së pari pa leje...

Shkencëtarët japin lajmin e frikshëm

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar...

Më të shikuara!