Saturday, June 15, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Heidi Klum pozon topless, tregon se mosha është thjesht numër

Heidi Klum na ka treguar se për të mosha është thjeshtë një numër. Modelja 45-vjeçare ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për...

MPJ e Greqisë përshëndet ndërrimin e emrit të aeroportit dhe autostradës në Maqedoni

Me vendim të Qeverisë së Maqedonisë, aeroporti ”Aleksandri i madh” në Shkup do të riemërohet në Aeroporti ndërkombëtar i Shkupit, ndërsa autostrada që bënë...

Apple dëmshpërblehet me 539 mln dollarë nga Samsung

Një gjykatë amerikane ka urdhëruar “Samsung Electronics” t’i paguajë “Apple”-it plot 539 milionë dollarë dëmshpërblim për kopjimin e karakteristikave të “iPhone”-it të saj origjinal. Vendimi...

Jetonte prej 17 vitesh në SHBA, depërtohet drejt Shqipërisë babai i 3 fëmijëve…

Vitor Pukri, baba i tre fëmijëve me banim në Clifton, New Jersey, u deportua për në Shqipëri, ndonëse kishte 17 vite që jetonte në...

Granit Xhaka: Urime Kosova jonë e dashur

Granit Xhaka ka uruar Kosovën për 10 vjetorin e pavarësisë. Kosova sot feston jubileun e parë të pavarësisë. Shumë sportistë nga Kosova që jetojnë dhe veprojnë...

Më të shikuara!