Wednesday, August 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

2 vëllezër jetojnë në Gjermani, ndërsa i treti është patriot nuk e lëshon vendin

2 vëllezër jetojnë në Gjermani, ndërsa i treti është patriot nuk e lëshon vendin. Kjo është një fotografi që është bërë për pak për...

Kush është Meti që u p.la.g.os sot/ Sherri me Mozzik dhe Getinjon

KOSOVË– Personi që u plagos pasditen e sotme në Prishtinë është një nga njerëzit më të njohur në Kosovë. Ai menaxhon një numër të...

Nëse Kroacia humb në finale ky çun do të fitojë 20 mijë dollarë!

Në fakt nuk është një parashikim i ndonjë specialisti, apo dikujt që besonte shumë në ekipin e Kroacisë. Përzgjedhje shumë që do të vendoste në...

De Biazi pranë stolit të klubit të njohur zviceran

Ish-trajneri i përfaqësueses së Shqipërisë, Xhani de Biazi, është shumë pranë marrjes së drejtimit të një skuadre në Zvicër. Sikurse raporton “Tuttomercatoëeb”, De Biazi ka...

Mbrëmë në Idrizovë do zhvillohej përleshje e madhe njofton Komandant Malisheva

Mbrëmë reth ores 22: 20 forca te veqanta te njesive te panjohura pa emblem, kan hyre ne paviljonin ku jemi te vendosur ne duke...

Më të shikuara!