Wednesday, August 21, 2019

Ja çfarë duan gratë për seks më të mirë dhe orgazma më të forta

Nëse jeni të shpejtë për të marrë parfumin e ri të partnerit tuaj, një studim i ri sugjeron se ka një shans të mirë...

Eksiton burrat dhe ju jep kënaqësi të paparë grave

A e dini vajza se ka ‘dalë në modë’ vajazzling, apo ndryshe: dekorimi i pjesëve intimve me gurë swarowski? Kjo ide është shpikur nga...

Alarm: Kombinimi i këtyre frutave me njëra-tjetrin po shkaktojnë vdekje tek fëmijët

Frutat dhe perimet janë shumë të rëndësishme për trupin. Ato e furnizojnë me një sasi të jashtëzakonshme të mineraleve dhe vitaminave dhe duhet të...

Shije ekzotike të cilën do ta dëshirojnë të gjithë!

Përbërësit: – 1.100 g limon, – 1,5 kg sheqer, – 2 lugë të vogla (10 g) uthull vere, – 2 l ujë. Përgatitja: Lëvoren e limonit grijeni në rende....

Vlerat e veçanta të shegës

Vjeshta është stina që ofron më shumë fruta. Në mesin e tyre janë edhe shegët, të cilat konsiderohen si mjaft të shijshme. Shegët na...

Mos i injoroni dhimbjet kokës

Dhimbjet e kokës janë bërë aq të shpeshta sa që shpesh konsiderohen si pjesë e jetës së përditshme. Mirëpo mjekë të kësaj fushe kanë bërë...

Ushqimet që duhet konsumuar në vjeshtë

Derisa moti ka filluar të ftohet, edhe imuniteti bie, ndërsa ajo çfarë hamë mbetet një gjë shumë e rëndësishme. Janë disa ushqime të cilat preferohet...

“Pesha: 58kg, gjoksi: nr…” kjo është gruaja perfekte sipas burrave

Të gjithë pranojmë me një sinqeritet të plotë, që në brendësi ruajmë njëfarë liste kërkesash të cilat partneri ynë duhet t’i plotësojë. Ka njerëz...

Kjo është gjethja e mrekullisë, lufton kancerin

Gjethet e ullirit janë produkte të cilët na ndihmojnë për të të parandaluar një sërë sëmundjesh të ndryshme siç mund të përmendim infeksionet e...

Ja pse duhet të hani shegë

Rrathët e zinj poshtë syve krijojnë një gjendje të bezdisshme, ndikojnë në pamjen e jashtme, por edhe në gjendjen psikologjike, kryesisht të femrave. Shkaqet...

Lajmet e Fundit!

Tahiri nënshkroi marrëveshjen me Këshillin e Bashkësisë Islame për mbulimin e shpenzimeve të varrimit...

Nga sot qytetarët e Vushtrrisë nuk do të paguajnë shpenzimet për ceremoninë e varrimit në territorin e Komunës së Vushtrrisë. Kryetari i Komunës së Vushtrrisë,...

Surprizon fansat, moderatorja e njohur shqiptare qenka me origjinë nga Rusia

Pas largimit nga “Proçesi sportiv”, Fjoralba Ponari ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes. Pak ditë më parë bukuroshja zbuloi se së shpejti...

Shfaqet fruthi në Shqipëri, të prekurit janë fëmijë të pavaksinuar

Ekspertët e Shëndetit Publik thonë se densiteti i situatës gripale në vend është shtuar por ende nuk mund të flasim për epidemi të gripit....

Ja Kush Është “Bomba” Në Klipin “Fajin Ma La” (Foto/Video)

Bashkëpunimi i Milotit nga grupi Etnon dhe Florian Beqirit ishte shumë i nevojshëm për ta ndezur edhe më shumë atmosferën e muajve të nxehtë...

Ja receta më e mirë për mëngjes

Mjalta dhe uthulla e mollës kanë shumë përfitime shëndetësore për trupin tuaj. Mjalti është një produkt natyral që është përdorur qysh moti për efektet e...

Më të shikuara!