Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

‘Keriman’ së shpejti me serial të ri, por si femër problematike

Aktorja turke, Nursel Kose, në Shqipëri u bë e njohur si “Keriman” nga seriali “Fate të kryqëzuara” Nursel Kose në rolin që ka pasur e...

Formacionet zyrtare: Franca me fuqi të plotë, Uruguai me mungesa të rëndësishme

Ditën e sotme nisin çerekfinalet e Botërorit të Rusisë. Takimi i parë do të luhet prej orës 16:00, ndërmjet Francës dhe Uruguait. Të dy...

Kjo Modele Nuk Kursen Asgjë

Modelja, Sara Sampaio ka bërë bujë me paraqitjen e saj në Javën e Modës në Neë York. Bukuroshja e Victoria’s Secret ka mahnitur të gjithë...

Bëjeni këtë nëse pini duhan që 5 vjet

Pirja e duhanit është një nga zakonet më të këqija dhe që ka ndikim në çdo organ të trupit të njeriut Duhani është veçanërisht i...

Humbet gruaja 46 vjeçare nga fshati Bërvenicë

Njëzetë vjeçari B.J. nga fshati Bërvenicë e Tetovës, dje mbrëma (24-dhjetor) ka denoncuar se që në mëngjesë, nëna e tij 46-vjeçare A.J. me taksi...

Më të shikuara!