Saturday, June 15, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Maqedonia e Veriut bën hapin e madh njeh patentat e Kosovës

Kuvendi miratoi unanimisht Marrëveshjen mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës për njohje reciproke të patentave për shoferët. Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Andrej Zhernovski...

Pak para martesës së tyre, ndahen Afrona e Blero

Këtë vit pritej të ndodhte një nga dasmat që të gjithë po e prisnin, Blero dhe Afrona do ta kurorëzonin dashurinë e tyre këtë...

Seksologu, kjo është ora ideale për të kryer marrëdhënje intime të egër

Ekspertët e seksit zbulojnë se cila kohë e ditës është më e mira për seksin. Hulumtimet kanë treguar se seksi pasdite mund të jetë...

Nuk ndjente më orgazmën, pacientja fiton 1.5 milion paund dëmshpërblim, arsyeja do ju shtangë...

Një grua rreth 45 vjeç e quajtur Ginny Atchison, që prej moshës 16 vjeçare nuk ka mundur të ndjejë kënaqësinë që të jep seksi...

Çfarë të kenë vallë me Rihannan?

Duket se Rihanna është e preferuar e djemve shqiptarë. Kur themi djemve kemi parasysh këngëtarët shqiptarë të cilët herë pas here shihen të komentojnë...

Më të shikuara!