Friday, April 19, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Marina Fara trondit sërish, shikoni si provokon

Si mund të niste dita ndryshe pa parë format sexy të Marina Farës…? Si gjithmonë Marina bombardon rrjetin me fotot e saj provokuese. Fotot janë...

Manchester City mbulon me ar Guardiolën, deri në 2021

Të kesh Pep Guardiolën si trajner është një luks i madh për cilëndo skuadër evropiane dhe për t’i shpëtuar kërcënimit nga mësymja e skuadrave...

Alesia Na Përshëndet Nga Plazhi Me Një foto Të Re

Bukuroshja shqiptare, Alesia Bami, po e shijon verën maksimalisht. Zeshkanja gjoksmadhe ende po kënaqet nën rrezet e diellit nëpër plazhe. Ajo ka publikuar sot një fotografi...

Tri Arsye Pse Duhet Të Hani Më Shpesh Çokollatë

Çokollata është një produkt që ka një rëndësi të veçantë në organizëm dhe sidomos në shëndetin e lëkurës suaj. Në bazë të studimeve të...

Kush Është Mashkulli Që Po i Mungon Afërdita Dreshajt

Afërdita Dreshaj po bën një jetë të lumtur në Amerikë krah të dashurit të saj çek Jakub.Mirëpo është normale që atë e merr malli...

Më të shikuara!