Friday, August 23, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Shfaqet Luana pas pushimeve, kjo vajzë nuk ndalet me poza seksi

Më në formë dhe më energjike se kurrë më parë, moderatorja sexy duket se është gati për rikthimin. Pas një periudhë të gjatë pushimesh, përfshi...

Raporti i Përparimit për Maqedoninë, vlerësimet pozitive nga Komisioni Evropian

Komisioni Evropian (KE) publikoi dje Raportin e Përparimit për Maqedoninë, ku janë përfshirë çështjet kyçje të arritjeve, por edhe të ngecjeve të vendit. Raporti është...

Modelja nudo te Muri i Lotëve, polemika nga e gjithë bota

Tërësisht nudo, e ulur në një karrige plastike, e në sfond Muri i Lotëve në Jerusalem. Kjo është pamja që ka shkaktuar pa fund...

Rruga në Merdare që çon në kufi me Serbinë, stoliset me 260 flamuj kombëtar!

Festat e nëntorit po afrojnë, dhe nuk kishte se si të mungonin përgatitjet gjithandej vendit për këto ditë kaq të veçanta. Shumë qytete të Kosovës...

Menduh Thaçi u takua me Ambasadorin Bejli

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi realizoi takim me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Maqedoni, Xhes Bejli. Ky takim u...

Më të shikuara!