Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Shtrëngimi i duarve që shkriu artin me realitetin

Shtrëngimi i duarve midis dy lidervë të superfuqive botërore veç të tjerash ka qenë edhe një pikëtakimi i realitet me artin. Ky detaj, ose...

Qofte fantastike. Gatimi i tyre është i shpejtë dhe i lehtë, kurse shija e...

Qoftet në “burg” tingëllojnë të pazakonshme dhe të komplikuara, mirëpo në të vërtetë nuk është ashtu. Ju nevojitet të keni patate të prera në rrathë,...

Me imazhet e nxehta, Eni Koçi dimrin e bën verë!

Eni Koçi ka treguar edhe një herë pse është një prej femrave më atraktive shqiptare. Bukuroshja është shfaqur tejet joshëse në imazhet e fundit të...

Plagosen me armë zjarri dy ushtarë të ARM-së (video)

Sot rreth orës 10:15 minuta në repartin e Kirurgjisë janë pranuar dy ushtarë të ARM-së, Miroslav Jovanovski i lindur në vitin 1991 nga fshati...

“Ciao Ronaldo”, – telefonata që mund të mbyllë marrëveshjen e dekadës

Akoma nuk ka tym të bardhë nga selia e Real Madrid-it për të lënë të lirë Cristiano Ronaldon. Juventusi po bën maksimumin ta afrojë...

Më të shikuara!