Thursday, April 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Arusha tmerron banorët: M.byt 28 dele dhe qengja të blegtorit, në Prizren (VIDEO)

Një ose më shumë arusha, kanë kryer “mas.akër” në një tufë delesh në pronësi të, Ramell Demirit, të fshatit Pouskë të Prizrenit, duke mby.t.ur...

Kurrë mos i mbani gazrat, këto janë problemet që i shkaktojnë

Ndonëse eshte një proces mëse normal dhe tregues i mirëqenies sonë, shumë njerëz përpiqen të parandalojnë gazrat e trupit duke i mbajtur. Lëshimi i gazrave...

Erdogan uron shqiptarin që mori postin e kryetarit të Parlamentit

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka uruar Mustafa Shentop për postin e kryetarit të Parlamentit. Erdogan tha se Aleanca Popullore e Partisë së tij...

Shkenëtarët: Hani kos sepse trupi juaj do të …

Një tas kos a mund të zhbëjë efektet e dëmshme të ushqimeve me yndyra të larta ? Këtë sugjeron një studim i ri nga...

Më me dëshirë do të dialogoja me një dreq, sesa me Aleksander Vuçiqin

Të enjten në Bruksel vazhdojnë bisedimet Kosovë-Serbi me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian. Ky është takimi i katërt i fazës finale për arritjen e marrëveshjes...

Më të shikuara!