Thursday, April 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Protesta e madhe do të zhvillohet në 27 janar

Protesta e opozitës do të zhvillohet në datën 27 janar. Vendimi është marrë nga kreu i PD-së, Lulzim Basha gjatë mbledhjes me deputetët e...

ZYRTARE: XHERDAN SHAQIRI E SHKARKON JOSE MOURINHON

Manchester Unitedi e ka shkarkuar Jose Mourinhon nga posti i trajnerit të skuadrës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi nga Mançesteri përmes ueb-sajtit...

Zbulohet drogë e madhe në Gjirokastër, një i arrestuar

Një person është vënë në pranga për 281 kilogramë kanabis sativa. Burime nga policia thanë se në vendin e quajtur "Kunupicë-Pesjakë", Gjirokastër, në stanin...

Ahmeti sot takon liderët e tjerë shqiptar

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka ftuar sot liderët e partive parlamentare shqiptare në takim të përbashkët, i cili është planifikuar të mbahet në...

Shqipëri: Moti i keq, ja situata në disa qarqe dhe rrugët e bllokuara

Një mot me vranësira të dendura dhe reshje shiu dhe bore në zonat malore ka mbizotëruar në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit....

Më të shikuara!