Thursday, July 18, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

ELVIS NACI DHE SHQIPTARËT E ZVICRËS BËHEN “ENGJËJT E EDLIRËS”, I DHUROJNË SHTËPI

Elvis dhe Fatma Naçi kanë udhëtuar drejt Beratit për të takuar Edlirën dhe fëmijët e saj. “Edlira është një vajzë e re me dy...

Haradinaj pas takimeve në Berlin: Faleminderit Gjermani!

Kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj po qëndron në Berlin të Gjermanisë, ku pos me kancelaren gjermane, Angela Merkel, ka zhvilluar takime edhe me shumë...

Të moshuares ia vjedhin telefonin që e kishte kujtim nga djali i vdekur: Kjo...

Festa e pavarësisë së Kosovës u shndërrua në dhimbje, për një të moshuar i cili kishte dalur për të festuar në sheshet e Prishtinës,...

Fatime Fetai flet për arratisjen e Nikolla Gruevskit (VIDEO)

Prokurorja Fatime Fetai sot pas seancës “Titanik 2” flet për TV21 rreth arratisjes së ish-kryeministrit, Nikolla Gruevski. Ajo është pyetur a e dinse ku fshihet...

Elvana Shfaqet Seksi Nga Pishina

Pas shumë angazhimeve rreth projekteve muzikore, këngëtarja Elvana Gjata duket se ka gjetur pak kohë për relaks. Në llogarinë e saj në Instagram, Elvana ka...

Më të shikuara!