Tuesday, July 16, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Agnesa Vuthaj bëhet nuse, Sa hije që i paskan dimijat me jelek

Agnesa Vuthaj vazhdon të mbetet si një nga misset më të bukura shqiptare. Pavarësisht viteve ajo po arrin mjaftë mirë ta mbaj në formë trupin...

Lutja e nuses për vjehrrën – O Zot merre, tani e ke shansin të...

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Gjermani. Në Hamburg të Gjermanis jetonin një çift shqiptar me preardhje nga një qytet i Kosovës, shpesh për vizit...

Zhvishet Era Istrefi Me Bikini, Duket Shumë “HOT”

Pas shumë koncerteve në mbarë botën dhe përgatitjesh për këngë të reja, Era Istrefi ka nisur pushimet, mëse të merituara. Atë e kemi karë...

Pas lajmit se u ngrit në këmbë, Ferrari bën gjestin e madh për Schumacherin

Një ditë më parë, u raportua se kampioni i Formula 1 Schumacher është ngritur nga shtrati ku lëngonte prej kohësh pas një aksidenti me...

‘Një flamur për çdo shtëpi’, nisma për festat e nëntorit

Shqiptarët kanë nisur të vendosin në ballkonet e pallateve të tyre flamuj shqiptarë. Ka qenë kjo një thirrje e kryebashkiakut Erion Veliaj, për të...

Më të shikuara!