Monday, August 19, 2019

Ushqimi i ndaluar, të cilin guxoni ta hani

Shumë ushqime gjithmonë janë në zë të keq kur flitet për shëndetin. Ushqyerja e shëndetshme dhe e balancuar duhet të përmbajë ushqime nga të...

Lajmet e Fundit!

Zyrtarisht nga aksidenti kanë humbur jetën 14 persona

Në opinion dhe në institucione u shfaq dilema në lidhje me numrin e personave të vdekur, pasi kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari...

Shkup, babai ther me thikë djalin e tij

Në Sektorin për Punë të Brendshme në Shkup ka arritur një padi penale nga S.I.(42), sipas të cilit rreth orës 20 e 30 tek...

Msiti i kërkon vajzën Donika Kadaj Bujupit live në emision !

Në emisionin “Kojshia Show” si gjithmonë ndodhin të paprituara. Edhe këtë të diele një msit i kërkoi dorën e vajzës Donika Kadaj Bujupit live...

Klinika e Kardiologjisë sipas numrit të intervenimeve në zemër është qendra më e madhe...

Ministri i shëndetësisë, dr.Venko Filipce dhe drejtori i Klinikës Universitare për Kardiologji, dr.Zhan Zimbakov, e hapën Skopje Interventional Meeting, ngjarje e cila ka rëndësi...

Çmenduri në Francë, shikoni sa kushton një biletë për të parë ndeshjen PSG-Real Madrid

Nuk kanë fund çmenduritë për ndeshjen mes PSG-së dhe Realit, e cila do të luhet ditën e sotme në “Parc des Princes”. Biletat për këtë...

Më të shikuara!