Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

RRESHJET SËRISH PROBLEME NË TETOVË

Pas shiu i rëmbyeshëm gjatë pasditës në Tetovë ka probleme me kanalizimin  atmosferik dhe atij fekal. Janë shumë lagje ku ka probleme të këtilla ku...

Masakruan me hanxhar studentin shqiptar në Bruksel

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda në Bruksel ka nisur të mërkurën prezantimi i akuzave në lidhje me vrasjen e studentit shqiptar 22 vjeçar,...

Si ndikon kripa në fryrjen e barkut

Kripa është ndër arsyet kryesore që dërgon te fryrja e barkut. Ushqimeve zakonisht u shtohet kripë që të jenë më të shijshme, edhe në ato...

Lori djeg rrjetin me fustanin e kuq (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Lori, çdo herë e më shumë po vjen me plot elegancë dhe e freskët. Ajo është shumë aktive në muzikë,...

Qëndresa Sadriu, kjo është shqiptarja e parë ansambleiste në Zvicër

24 vjeçarja, Qëndresa Sadriu është zgjedhur kryetare e parlamentit për komunat Opfikon- Glattbrugg dhe Glattpark. Për marrjen e detyrës së re të Qëndresës kanë...

Më të shikuara!