Monday, April 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Gra keni kujdes! Këto gjëra i fshehin meshkujt nga ju

  Ashtu siç edhe femrat që i fshehin disa sekrete të vogla, ekzistojnë po ashtu edhe disa gjëra që meshkujt i fshehin nga femrat.Ata nuk...

Ryshfet në këmbim të kolaudimit të makinës, arrestohen 4 persona

Katër persona u vunë në prangat e policisë pasi akuzohen se kanë kaluar kolaudimin e makinave që rezultonin me probleme teknike. S ipas policisë të...

UEFA e Zyrtarizon, Ja Ku Do Të Luhet Ndeshja Maqedoni-Shqipëri

UEFA ka zyrtarizuar stadiumin ku do të luhet ndeshja Maqedoni-Shqipëri, pas shumë diskutimesh nga të dyja palët si ajo shqiptare dhe asaj maqedonase në...

Presidenti Ivanov vizitë familjeve të viktimave dhe të lënduarve (FOTO)

Presidenti Gjorge Ivanov sot në Gostivar ka vizituar familjet Uzeiri, Trpevski dhe Ismaili, anëtarët e të cilit janë mes viktimave në aksidentit e djeshëm...

Burdushi poston një video pas lirimit

Mjeku popullor Hysri Peçani i njohur si Burdushi, është liruar sot nga Qendra në Prizren nga ku po qëndronte tash e katër muaj. Ai që...

Më të shikuara!