Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Aksidenti tragjik në Milano, flet shqiptari i plagosur

Një shqiptar ka mbetur i plagosur në aksidentin tragjik të ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje në Milano, ku një tren doli nga shinat...

Ja dhoma e luksit në Shutk ku ri Kamçevi edhe Gruevski do ta ketë...

Renovimi i burgut të Shkutës u bë në kohën e duhur. Kështu ‘banorët’ në paraburgim dhe në qelitë e kësaj pjesë të burgut, pjesa...

Kujdes! Mos përdorni peshqir kur lani fytyrën

Janë të shumta gabimet që bëhen në përditshmërinë tonë, teksa kujdesemi për fytyrën. Por sipas dermatologëve një ndër gabimet më trashanike është përdorimi i peshqirit...

Pornostarja shqiptare ‘shqyen në dysh shqiponjën’

Aktorja e filmave pornografik, Alby Rhydes, ka zgjedhur që kësaj here të realizojë një fotosesion më ndryshe, me flamurin kombëtar. Shqiptarja ka veshur flamurin si...

Kualifikohet Zvicra e shqiptarëve

Zvicra dhe Kosta kanë barazuar 2:2, por zviceranët janë kualifikuar në 1/8 e finales në Kampionatin Botëror. Golin e epërsisë e shënoi mesfushori shqiptar Blerim...

Më të shikuara!