Monday, July 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Dëshmitarit nga “Monstra” i bie të të fikët në sallën e gjyqit

Pas një ore pyetjesh nga gjyqtari, Ognen Stavrev dhe Fatime Fetaio nga PSP, dëshmitarit Ahmet Beqirit iu është rënduar gjendja shëndetësore, përcjell Telegrafi Maqedoni. Beqiri...

Del video tjetër duke iu ofruar ndihmë të moshuarit në QKUK (VIDEO)

Pacienti A.H. video e të cilit u publikua mbrëmë në rrjete sociale dhe media ka marrë ndihmë mjekësore në Klinikën Emergjente. Kështu ka deklaruar sot...

Përfundon koncertet dhe largohet nga Kosova

Këngëtarja Dafina Zeqiri kohë më parë ishte larguar nga Kosova drejt Amerikës, krejt kjo me qëllim të realizimit të ëndrrës së saj. Ditë më parë,...

UEFA ndryshon rregullat e futbollit në Champions League dhe Europa League

Rregullorja e futbollit ndryshon zyrtarisht. Lajmi bëhet i ditur nga UEFA, përmes një komunikate në faqen zyrtare të qeverisë së futbollit europian. Ndryshimet në rregullore,...

Dorë për dore në publik, zbulohet çifti më i ri i showbizit

Megjithëse deri tani kishin preferuar t’a mbanin marrëdhënien larg syrit të mediave, këngëtarja e hitit “Nobody’s perfect”, Jessie J, ka vendosur të dalë publikisht...

Më të shikuara!