Monday, April 22, 2019

Samsung nuk heq dorë nga Note 7, debuton me Galaxy Note FE

Më herët gjatë ditës është thënë se Samsung Galaxy Note FE do të lansohet në Korenë e Jugut në muajin e ardhshëm, dhe se...

Huawei prezanton modelin e ri – Honor 9

Linja e telefonave Huawei Honor e ka zbuluar modelin më të ri të telefonit të saj në Kinë. Honor 9 do të debutojë për shitje...

Lajmet e Fundit!

Anxhelina Hadërgjonaj, ‘mbretëresha’ ju shpërblen me një litër falas!?

Anxhelina Hadërgjonaj ani pse po i mungon skenësmuzikore shqiptare, ajo ka ditë që po qëndron në Shqipëri ku po sjellë edheimazhe të ndryshme. Bukuroshja që...

Haradinaj vazhdon t´i injorojë, heshtë krimet numerike gjatë dhe pas luftës që u faturohen...

Qeveria Haradinaj ka dhënë premtime të mëdha për zgjidhjen e çështjeve më të rëndësishme në Kosovë. Ai premtoi se demarkacioni, ushtria, liberalizimin i vizave...

Kontrabandë makinash luksoze, 5 të arrestuar

Pesë persona, mes tyre edhe zyrtarë e ish-zyrtarë të agjencive shtetërore, janë arrestuar për kontrabandë mallrash dhe shpërdorim detyre, ndërsa tre të tjerë janë...

Visar Ganiu: Kjo fitore meritë e gjithë strukturës së BDI-së

Në fjalimin e tij nga shtabi zgjedhor i BDI-së në Çair ka uruar fitoren e kandidatit Visar Ganiu dhe ka falënderuar anëtarët dhe simpatizantët...

Prindi i shqetësuar: “Më morrën djalin në derë të shtëpisë”

Tani më kanë kaluar 2 muaj që Arben Asllani 35 vjeçari nga Çairi i Shkupit, është zhdukur në drejtim të paditur. Babi i tij për...

Më të shikuara!