Friday, April 19, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Djali Shqiptar zgjidhet mister Zvicra

Shqiptarët po vazhdojnë të shkëlqejnë në çfarëdo fushe në të cilën bëjnë pjesë. Krahas emrave të njohur në art që po bëjnë historinë, djemtë e...

Ja pse aeroplanët kanë ngjyrë të bardhë

Çdo aviokompani ka logon edhe emrin e saj në bishtin e aeroplanit, por shumica prej tyre janë të lyer me ngjyrë të bardhë. Pse? Ngjyrat...

Kim Mehmeti: Nëse vjedh një bukë shkon në burg, por nëse vjedh 500 mln...

Shkrimtari dhe analisti Kim Mehmeti i ftuar në studion e lajmeve të Ora News ka folur për arratisjen e ish-kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevskit. Përballë gazetares...

Po ia privojnë nga liria babanë, veprimi i vogëlushes habit të gjithë (VIDEO)

Kamerat kanë fiksuar një moment të veçantë. Një vogëlushe ecën në drejtim të prindit të saj, në momentin që babai i arrestohet prej policisë....

Gjiko flet për ndjenjën e të bërit baba: Na more zemrat rob për tërë...

Dje, Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali. E tani, reperi, Gjiko ka hedhur disa imazhe në rrjetet...

Më të shikuara!