Friday, August 23, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Fansat e ‘masakruan’ për FOTOT e zhveshura, Françeska befason sërish…!

Ka festuar Shën Valentinin në një prej vendeve më ekzotike. Ajo ka pozuar mjaft sensale duke nxjerrë në pah format e saj trupore. Në mesin...

Pastruesi gjen 300 mijë euro në autobus, nuk do e besoni se çfarë bën...

Një pastrues në Londër ka gjetur para disa orësh një zarf më shumën, 300.000 euro në autobus. Pastruesi mund t’i kishte mbajtur lekët dhe t’i...

Vlerat shëndetësore të limonit

Dobitë shëndetësore të limonit Limonët përmbajnë shumë përfitime shëndetësore në lëngun e tyre, lëkurën dhe në pjesën e brenshme. Ky frut ka një numër përbërësish duke...

Ahmeti: BDI është faktori kryesor që e mban qeverinë në këmbë

Pa BDI ska Qeveri, edhe zogjtë mbi çati e dinë se BDI është faktori kryesor që e mban qeverinë në këmbë, turpi i botës...

Njihuni me mamin e Era Rusit, nuk do ta besoni sa ngjanë

Ajo është nja nga këngëtaret më të mira shqiptare me një vokal të papërsëritshëm. Era Rusi ka preferuar të qëndrojë larg skandaleve dhe lajmeve të...

Më të shikuara!