Friday, April 19, 2019

Si ta kapni “mat” një femër tradhëtare! Mjafton vetëm ky veprim i saji në...

Kur një person është i dashuruar, mbi të gjitha gratë janë në përgjithësi më sentimentale dhe ekspresive. Por në fakt, edhe kur një grua...

Kjo shtëpi ujore që përfshin edhe një avion, është ëndrra e çdo lundruesi!

Të jetosh në ujë mund të kthehet nje nje eksperience unike nëse ky projekt ide i jahteve nis te zhvillohet ndonjehere. Plani për një shtëpi...

Rrëfehen femrat: Këto pozicione të dërgojnë gjithmonë në orgazëm

Nëse nuk arrin në orgazëm gjatë seksit, nuk duhet të heqësh dorë. Mbase thjesht nuk ke gjetur pozicionin tënd (po, shumë femra e kanë...

Gazeta e njohur gjermane: Kjo është arsyeja pse shqiptarët çmenden për Mercedesin!

Gazeta e njohur gjermane FAZ ka përgatitur një fotoreportazh nga rrugët e Shqipërisë, ku dominojnë makinat Mercedes. Autori i shkrimet është David Klaubert, që synon...

Prisni të bëheni me fëmijë gjatë këtij viti? Ja 10 emra të bukur për...

Portali i njohur anglez Babygaga sapo ka nxjerrë listën e re me emrat më të përhapur që do të zgjidhen në vitin 2018, duke...

E dashura bëri seks treshe,djalin po e “vrasin” dyshimet

Një i ri shkruan për The Guardian. E dashura ime ka një të kaluar seksuale shumë të larmishme, ka bërë të pakën tre herë seks...

Ja mënyra për të bërë seks të paharruar në fundjavë

Bëni plan si të kaloni një fundjavë seksi të paharruar me partneren/in tuaj. Nëse jeni të martuar dhe keni fëmijë atëherë mendoni se si t’i...

Ja pse femrat bërtasin kur bëjnë seks

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat...

Pozicionet e Seksit Që Çojnë Femrat Në Qiellin e 7-të

Femrat mendojnë për seks aq shpesh, sa për të mos thënë më shumë se meshkujt. Ato fantazojnë vazhdimisht dhe për kohë të gjatë. Këto...

Lloji më i rrallë i pulave në Botë janë të zeza si në pjesën...

Lloji i pulave Ayam Cemani dallohet sepse ato janë të zeza si në pjesën e jashtme ashtu edhe në atë të brendshme. Puplat e...

Lajmet e Fundit!

Fjorentina ‘mbyll gojën’, por fotoja i thotë të GJITHA!

Ndonëse prej muajsh Olsi dhe Fjorentina i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, sërish ka ndodhur diçka që nuk pritej. Ish-banorja e BB9 ka publikuar...

Tërmeti Në Itali: Shpallen Dy Viktimat e Para

Tërmeti që goditi mbrëmjen e djeshme ishullin e Ischias ka shkaktuar të paktën 2 të vdekur e 26 të plagosur, si dhe ka shkaktuar...

AKSIDENT TRAFIKU NË RRUGËN REGJIONALE PËR NË MAVROVË

Dje rreth orës 14 në rrugën regjionale për në Mavrovë, veturë e tipit Golf, me targa të Gostivarit, e drejtuar nga 80 vjeçari nga...

Plani për vrasjen e Enver Hoxhës !

Dashamir Hyseni Kovaçi rikthehet në Shqipëri pas 27 vitesh. Pas më pak se tre dekadash takohemi sërish. Takimi ynë i parë ishte pak ditë...

Vulin: Krijimi i Shqipërisë Etnike sjell luftë

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, ka deklaruar sot se krijimi i Shqipërisë së madhe dhe mungesa e plotë e respektimit të së...

Më të shikuara!