Friday, August 23, 2019

Si ta kapni “mat” një femër tradhëtare! Mjafton vetëm ky veprim i saji në...

Kur një person është i dashuruar, mbi të gjitha gratë janë në përgjithësi më sentimentale dhe ekspresive. Por në fakt, edhe kur një grua...

Prisni të bëheni me fëmijë gjatë këtij viti? Ja 10 emra të bukur për...

Portali i njohur anglez Babygaga sapo ka nxjerrë listën e re me emrat më të përhapur që do të zgjidhen në vitin 2018, duke...

Kjo shtëpi ujore që përfshin edhe një avion, është ëndrra e çdo lundruesi!

Të jetosh në ujë mund të kthehet nje nje eksperience unike nëse ky projekt ide i jahteve nis te zhvillohet ndonjehere. Plani për një shtëpi...

Lloji më i rrallë i pulave në Botë janë të zeza si në pjesën...

Lloji i pulave Ayam Cemani dallohet sepse ato janë të zeza si në pjesën e jashtme ashtu edhe në atë të brendshme. Puplat e...

Ja mënyra për të bërë seks të paharruar në fundjavë

Bëni plan si të kaloni një fundjavë seksi të paharruar me partneren/in tuaj. Nëse jeni të martuar dhe keni fëmijë atëherë mendoni se si t’i...

Rrëfehen femrat: Këto pozicione të dërgojnë gjithmonë në orgazëm

Nëse nuk arrin në orgazëm gjatë seksit, nuk duhet të heqësh dorë. Mbase thjesht nuk ke gjetur pozicionin tënd (po, shumë femra e kanë...

Pozicionet e Seksit Që Çojnë Femrat Në Qiellin e 7-të

Femrat mendojnë për seks aq shpesh, sa për të mos thënë më shumë se meshkujt. Ato fantazojnë vazhdimisht dhe për kohë të gjatë. Këto...

Gazeta e njohur gjermane: Kjo është arsyeja pse shqiptarët çmenden për Mercedesin!

Gazeta e njohur gjermane FAZ ka përgatitur një fotoreportazh nga rrugët e Shqipërisë, ku dominojnë makinat Mercedes. Autori i shkrimet është David Klaubert, që synon...

Ja pse femrat bërtasin kur bëjnë seks

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat...

Madhësia apo forma? Ja kush është më e rëndësishme në seks

Madhësia apo forma e penisit është pika kryesore e debatit kur flitet për kënaqësinë e një femre. Ama një studimi i ri ka riparë...

Lajmet e Fundit!

Mbani gjithmonë pak kripë në xhepin tuaj, ka për t’ju shpëtuar jetën

Shumë njerëz mbajnë me vete një biskotë, një karamele apo një pako të vogël sheqeri. I përdorin si mjete emergjente kryesisht kur ndjejnë se...

Tetova s’bëhet rahat me ujin e pijshëm

As Ndërmarrja Publike Komunale e as Komuna e Tetovës nuk kanë kapacitete të ndërtojnë tërë sistemin e ri të ujësjellësit brenda në qytet. Prandaj...

Haradinaj: Nëse na njeh Serbia, sot e heqim taksën

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka hedhur poshtë edhe njëherë deklarimin publik të presidentit Hashim Thaçi për mundësinë e heqjes së tarifës prej...

Kjo është lulja në Kosovë, e cila ka vlerë më shumë sesa ari

“Çmimi i shafranit varion, ku prodhuesit francez e shesin rreth 56-60 euro gramin. Ne kemi gjetur çmim deri në 250 euro për gram”. Lule shafrani,...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë ka shpallur çmimet e rreja të derivateve të naftës. Çmimet sërish ulen. Në pajtim me metodologjinë për përllogaritjen e çmimeve,...

Më të shikuara!