Thursday, February 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Dietologët Tregojnë Se a Ddihmon Uthulla e Mollës Për Dobësim

Dietologia e njohur ndërkombëtare Leslie Langevin, në një publikim për “Whole Health Nutrition”, për këtë pikëpyetje thotë se ka qëndrime të ndryshme. Leslie thotë se...

Femra më seksi në botë, publikon foto pas lindjes së foshnjës së dytë

Sarah Stage, është një ndër femrat më seksi në botë Ajo edhe pse dy ditë më parë u bë nënë për herë të dytë,...

Era Istrefi përjashtohet nga Kampionati Botëror? Ajo nuk do të përformojë sot

Po mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë. Ajo filloi në orën 16:30 dhe gjithë shqiptarët po e presin...

Serbët ia kthejnë shpinën Vuçiqit edhe në Kosovë, priten protestat e tyre!

“Kah fundi i muajit shkurt edhe në rajonin e Gjilanit do të protestohet. Do të kërkohet dorëheqja e Vuçiq-it dhe të gjithë përfaqësuesve të...

“Nuk doja ta ekzekutoja!” Këto janë fjalët e babait shqiptar i cili qëlloi vajzën...

“Nuk doja ta ekzekutoja!” Këto janë fjalët e babait shqiptar i cili pasi qëlloi vajzën e tij 28 vjeçe e varrosi në oborrin e...

Më të shikuara!