Friday, August 23, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Rita Ora provokon fansat duke pozuar vetëm me sutjena të kuqe

Ajo është një këngëtare shumë e suksesshme. Së fundmi ylli shqiptar Rita Ora përmes një postimi, që ka bërë në llogarinë e saj në...

Tayna zbërthen bluzën para kamerës, ndjekësit në ‘hall’

Tayna ka provokuar ndjekësit e saj pasi para kamerës e ka zbërthyer bluzën. Reperja Tayna në Instastory e ka publikuar një foto në të cilën...

Ushtari shqiptar që u shua në Luksemburg dhuron organet e tij për të shpëtuar...

Ushtari 23 vjeçar kosovar, Dorian Dautaj ka humbur jetën në Luksemburg në javën që lamë pas. I riu nga Deçani nuk arriti t’i rezistoi...

Fatime Fetai flet për arratisjen e Nikolla Gruevskit (VIDEO)

Prokurorja Fatime Fetai sot pas seancës “Titanik 2” flet për TV21 rreth arratisjes së ish-kryeministrit, Nikolla Gruevski. Ajo është pyetur a e dinse ku fshihet...

Kjo është shqiptarja e cila “ua merr ‘mendtë’

Redona Koci vajza nga Tirana, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm Redona publikon fotografi të shumta në rrjetet sociale...

Më të shikuara!