Friday, August 23, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Publikohet video e re e Adem Jasharit

Një video e pa publikuar deri tani e komandantit legjendar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari po bënë gjiro në rrjetet sociale, raporton...

Këngëtarja e mirënjohur Aida Doci vjen me një Ilahi (Video)

Këngëtarja e mirënjohur Aida Doci vjen me një Ilahi me emirn Iftari i nanës. Teksti dhe Muzika: Fatmir Muja Orkestrimi: Chipsi & Endrit Rexhepi https://www.youtube.com/watch?v=olEza3nE7rE

Devoll, gruaja plagoset me çifte nga bashkëshorti…pa të keq!

Një grua është plagosur me armë gjahu në këmbë. Armën e ka shkrepur bashkëshorti i saj, por nga hetimet e deritanishme të policisë, asgjë...

Është Konfirmuar Prania e Etheve Hemorragjike Të Krimesë-Kongos Dhe Etheve Kju Në Bulmetoren Në...

Rezultatet nga analizat e kampioneve të marra në delet në bulmetoren e fshatit Simnicë të Gostivarit, të kryera nga ana e Fakultetit për mjekësi...

Mos e ndaloni teshtitjen asnjëherë

Mënyra e teshtitjes mund të jetë ndryshe në shtëpi nga një takim biznesi, kur mund thjesht ta lejoni veten të teshtini ashtu si ju...

Më të shikuara!