Tuesday, February 19, 2019

Basketbollisti 14 vjeçar, 2 metra e 22 centimetra!

Një video e filmuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është bërë virale në internet. Pamjet janë marrë nga stërvitja e një ekipi të...

Gjethet e vjeshtës

Gjethet e vjeshtës së një peme shihen në një park në qytetin verior të Francës, Scrignac. Këto ngjyra të bukura te gjetheve te kësaj stine...

Fotografi e vjetër e ish Presidentit Rugova me bashkëshorten

Ka fotografii të ndryshme të ish Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, që qarkullojnë nëpër platforma të ndryshme sociale. Një e vjetër, jo e paparë, është...

BMW vjen me disa ndryshime në Serie 8

Modeli më i ri i BMW seria 8 do të vije me një shtesë të re që nënkupton një kabrioletë e cila edhe mund...

“Bisha” e 2019: Mercedes-Benz S450

Mercedes-Benz është shumë premtuese për vitin 2019. Gjigandi gjerman i prodhimit të veturave ka filluar paralajmërimin e veturave për vitin që po vjen, transmeton...

Bella Hadid tregon trupin e saj fenomenal

Karriera e saj si modele është në kulm dhe Bella Hadid tregoi se pse është kaq e kërkuar me një “selfie” që e postoi...

Golfistja më seksi në botë

Lily M. ka debutuar në golfin profesionist në dhjetor të vitit 2017 dhe sapo ka fituar turneun e parë zyrtar, Symetra Tour. Sportistja bukuroshe në...

Aurela Hoxha djeg Instagramin me fotot e saj sensuale

Modelja e njohur shqiptare është duke kaluar momente më të mira nën rrezet e diellit.Aurela Hoxha ka ndarë me fansat e saj disa momente...

Me këtë paraqitje në bikini, Françeska ‘tremb’ edhe pushuesit

Kur bie fjala për format trupore, emri i saj radhitet ndër të parët.Flasim për modelen nga Shqipëria, Françeska Jaçe e cila befason shpesh me...

I vesh bikinit përmbys, pushton Instagramin

Trendi i nisur nga modelja italiane, Valentina Fradegrada, tashmë ka pushtuar instgramin. Ajo vendosi t’i veshë bikinit përmbys, gjë që tërhoqi shumë komentues. Pas saj,...

Lajmet e Fundit!

Kroacia vendos të ekstradojë ‘Ballist’ Morinën në Serbi

  Gjykata e Dubrovnikut ka vendosur të ekstradojë, Ismail “Ballist” Morinën. Vendimi u mor pas rishqyrtimit të Gjykatës së Shkallës së Parë të Dubrovnikut. Gjykata...

Lëngu që ju heq 9 kg për 14 ditë

Do ju tregojmë një mënyrë se si të bini nga pesha në mënyrë të thjeshtë brenda 14 ditëve. Gjëja më pozitive e kësaj diete është...

Tolgahan dhe Almeda zbulojnë se kur do të bëhen prindër

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me aktorin turk, Tolgahan Saysman, në shkurt të 2017. Çifti duket gjithmonë e më...

Aksident tjetër në magjistralen Prishtinë- Podujevë, dyshohet për të vdekur e disa të lënduar...

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë traifku në magjistralen Prishtinë- Podujevë. Në aksidentin në fjalë janë përfshirë katër vetura, dhe për pasojë...

Kim Mehmeti: Jetojmë në kohëra të vështira për librin e për shqiptarët.

Kim Mehmeti, autor i “Mapo Edition” me romanin “Pusi”, ka qenë i pranishëm gjatë Ditënetëve të Librit që u mbajt në Muzeun Historik Kombëtar...

Më të shikuara!