Sunday, July 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Dy të dehur paraqiten si inspektor të policisë sekrete dhe terrorizojnë të pranishmit në...

Policia ka ngritur padi penale kundër M.D. (68) dhe D.S. (28), të dy nga fshati Staro Selo, komuna e Jegunovcës, për shkak të dyshimiit...

AKSIDENT I RËNDË KOMUNIKACIONI NË FSHATIN GRADEC

Dje në rrugën regjionale të fshatit Gradec ka ndodhur një aksident komunikacioni në të cilin vetura e tipit “Reno Clio”, me targa të Gostivarit...

Pak para martesës së tyre, ndahen Afrona e Blero

Këtë vit pritej të ndodhte një nga dasmat që të gjithë po e prisnin, Blero dhe Afrona do ta kurorëzonin dashurinë e tyre këtë...

Gazetarët që raportuan për “27 prillin” padisin shtetin

Gazetarët që raportonin rreth hyrjes së dhunshme në Kuvend më 27 prill do ta padisin shtetin pasi nuk i ka mbrojtur të njëjtit. Në...

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

Komisioni Rregullator Energjetik (KRRE) ka publikuar çmimet e reja të derivateve të Naftës, njofton Telegrafi Maqedoni. Kështu, çmimet me pakicë kanë rënë për 1,5 denarë....

Më të shikuara!