Monday, July 22, 2019

Geta Beqa përvëluese me fotot e reja nga palestra

‘Bodybuilder’-ja Geta Beqa vazhdon të mbetet njëra ndër femrat më atraktive. Ajo është shumë e diskutuar edhe në media, e shkas për këtë bëhen shpesh...

Azet i pandalshëm, tri milionë për tri ditë me ‘Uberlebt’

Superylli shqiptar, Azet, ka vazhduar të pushtojë të gjitha top listat në Evropë.Reperi spektakolar shqiptar i cili ka krijuar famë në hip hopin gjerman,...

Ashlyn Singh shpalos pjesën më të mirë

Ashlyn Singh është një modele amerikane me origjinë nga Oregoni, që më pas u transferua në Las Vegas, ndërsa aktualisht jeton në Cabo San...

Plasën toka në fshatin Pirok (video)

Plasën toka në fshatin Pirok   https://www.facebook.com/TetovaaSot/videos/1919624111404377/

Nina Daniele, modelja e vitit në “Playboy”

Flokë të gjatë, me ngjyrë të errët dhe me onde, thuajse tërësisht nudo, me përjashtim të çorapeve të gjata të zeza, me taka e...

Trista Mikail, pasion jo vetëm për rrëshqitjen

Trista Mikail është një modele e njohur amerikane, e cila është shumë e apasionuar pas sporteve të rrëshqitjes. Bukuroshes i pëlqen shumë edhe fotot,...

Georgina, mirënjohëse për Cristiano Ronaldon

Pak kohë më parë u përfol se Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij bukuroshe, Georgina Rodriguez, janë fejuar, pasi kjo e fundit u...

Vajza e Sylejman Selimit me poza tejet provokuese

Bëhet fjalë për Donika Selimin, e cila pos që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ajo ka gjithashtu linja trupore tejet seksi. E madje...

Duda Balje shkëlqen prapë, mahnit deputetët

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje.Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është...

Silvia Caruso, e çmendur pas Lazios

Silvia Caruso është një modele me një pasion të madh për sportin. Në moshë shumë të re ka qenë kampione e skisë detare, ndërsa sot...

Lajmet e Fundit!

Momenti kur dolën nga burgu të pafajshmit e “Grupit të Kumanovës”

Që nga mëngjesi, familjarët e Besnik Ajdinit, Besnik Bajramit dhe Fazli Osmanit presin para burgut të Shutkës daljen e familjarëve të tyre.Gjykata Penale ka...

Historia e trishtë e nënës shqiptare e prek thellë, Ardit Gjebrea i kërkon t’i...

Olivia është vetëm 23 vjeç, por ka kaluar shumë vështirësi në jetë. Ajo u detyrua të mos ndiqte studimet në universitet për shkak të gjendjes...

Komandant Malisheva i kundërpërgjigjet deputetes Hikmete Bajrami

Komandant Malisheva i kundërpërgjigjet deputetes së LDK-së Hikmete Bajrami, ku në një letër për Pa Censurë në të cilën shkruan: “Lundërpërgjigje ndaj Hikmete Bajramit deputete...

Rrëfimi i Rrallë Në Le Figaro, Ç’ndodhi Me Ismail Qemalin Më 19 Nëntor 1912...

Prestigjozja franceze, “Le Figaro”, ka botuar, të premten e 29 nëntorit 1912, në faqen n°2, rrëfimin e dëshmitarit që gjendej me Ismail Qemalin dhe...

Kandidatët e BDI-së Për Zgjedhjet Lokale

Në mbledhjen e kryesisë së BDI-së që po mbahet në mjediset e selisë në Reçicë të vogël, Arber Ademi është zgjedhur zëdhënës i Shtabit...

Më të shikuara!