Sunday, July 21, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Thaçi Mandaton Ramush Haradinajn Për Formimin e Qeverisë

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi përmes një dekreti ka caktuar Ramush Haradinaj mandatar për formimin e Qeverisë së re. Këtë njoftim Thaçi e ka dhënë...

Rritet çmimi i shit-blerjes së duhanit në Maqedoni

Ministria e Bujqësisë në Maqedoni njofton se çmimi mesatar për shit-blerjen e duhanit nga prodhimi i vitit të kaluar ka arritur 214.8 denarë për...

Premiere: 2TON – Urime (video)

Këngëtari i mirënjohur 2TON vjen me këngën më të re "Urime" Kujt ja ka kushtuar këtë këngë ? Music: 2ton & Croel P Text: 2Ton In Art Studio https://youtu.be/hqHR1COCDXM

Shqiponja shqiptare e Xhakës dhe Shaqirit irriton Putinin

Festimi politik me duart shqiponjë i lojtarëve me origjinë shqiptare-kosovare, ka qenë një gjë e keqe në Rusi, një nga aleatët e mëdhenj të...

Prokuroria pret ndihmë juridike ndërkombëtare për arratisjen e Gruevskit (Video)

Lënda për arratisjen e ish kryeministrit, Nikolla Gruevski në Hungari ende është në procedurë parahetimore në Prokurorinë Publike. Ashtu siç thonë nga Prokuroria për...

Më të shikuara!