Sunday, July 21, 2019

Profesori Amerikan: Turqia Po Nxit Bashkimin Shqipëri-Kosovë

Ballkan është me rrezik, dhe me kosto të vogël. Perspektiva e anëtarësimit në BE për vende si Serbia, Maqedonia, Mali i Zi, Kosova dhe Bosnja...

Sylvester Stallone zbuloi një sekret nga filmi “Rambo”

Sylvester Stallone ka zbuluar një detaj interesant rreth xhirimeve të filmit legjendar “Rambo”. Aktori hollivudian përmes llogarisë personale në Twitter ka treguar se kishte ndryshuar...

E gjithë vëmendja te Amber!

Amber Turner është ende pjesë e një trekëndëshi dashurie mes Dan Edgar dhe të dashurës së tij të re Clelia Theodorou. Pavarësisht kësaj, ylli i...

Duke mjel lopën me syze të shtrenjta dhe fustan seksi …(video)

Ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim shumë personazhe të showbizzit, të cilët kurojnë në detaj daljet e tyre publike, Albërie Hadërgjonaj ka dalë nga...

Fillon Botërori dhe për Emily Ratajkowski

Nuk kishte si të mungonte në këto ditë të nxehta të Botërorit edhe modelja e famshme Emily Ratajkowski. Bukuroshja që ndiqet nga më shumë se...

Këto veshje të meshkujve, femrat i adhurojnë

Kostumi i bën meshkujt shumë tërheqës te femrat. Bluza me jakë V, mbi një këmishë rri bukur dhe gjithashtu i bën më serioz. Fanella pa...

Ingrit shfaqet shumë joshëse

Këngëtaren e njohur shqiptare Ingrit Gjonin, jemi mësuar çdoherë të shohim me stil të ndryshuar dhe me një pamje mjaft të bukur.Por, Ingrit Gjoni...

Flota e milionerëve

  Mijëra të pasur kanë zbarkuar në Portin e Monakos, ku qindra jahte luksoze kanë dalë në shitje në Panairin e Jahteve. 125 mjete, me një...

Elenoire Casalegno, ‘kumbara’ e 110 vjetorit të Interit

Lidhja e saj me sportin nisi pa mbushur ende 20 vjeç. E lindur në Savona dhe me një trup perfekt ajo hyri shpejt në...

Gruaja e Medës edhe njëherë tregon se është një bukuroshe që s’ka me të!

Janë një çift për t’jua pasur zili e për t’u admiruar njëkohësisht.Fjala është për këngëtarin shqiptar nga Kosova, Mehdin Përgjeqaj (Meda) dhe gruan e...

Lajmet e Fundit!

Me trëndafila dhe Chanel, Adelina Tahiri në luks të shfrenuar

Adelina Tahiri është një nga personazhet publikë më të komentuar të momentit. Këngëtarja u përfol shumë për faktin se u martua me një burrë...

Përgatitet për 5 minuta, përdoret 5 ditë dhe humbni 5 kg

Depozitat e tepërta të yndyrës mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj të përgjithshëm. Pesha e tepërt mund të çojë në presionin e lartë të gjakut,...

Listat e hapura: A po iu vjen fundi Sulltan-Partive?

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, është prononcuar për një model të ri zgjedhor që do të nënkuptonte lista të hapura dhe reduktim...

Ferrari në zi, vdes legjenda e Formula Uno-s

Ka nderuar jetë në moshë 70-vjeçare tri herë kampioni i botës në Formula uno, Niki Lauda. Legjendari austriak është një nga figurat më të njohura...

Bashkëshortja e Granit Xhakës, joshëse si asnjëherë më parë

Mes fushori i Arsenalit Granit Xhaka para disa muajve është martuar me bukuroshen Leonita të cilët jetojnë momente shumë të mira pranë njëri tjetrit,. Në...

Më të shikuara!